Jawne adresy polityków

Jawne adresy polityków

Gdzie mieszkają Jarosław Kaczyński, Beata Szydło i Borys Budka? Sąd Okręgowy udostępnia adresy. Adresy polityków dostępne, ale martwi się tym tylko PiS.

 

W internetowej bazie Sądu Okręgowego w Warszawie znajdziemy adresy najważniejszych polityków w państwie. Wpisy z ewidencji partii politycznych zawsze były i są dostępne.

Europoseł PiS Ryszarda Czarnecki twierdzi, że  jest to „zaproszenie w najlepszym przypadku do stalkingu, a w najgorszym do ataku”.

Wpisy z ewidencji partii politycznych znajdują się nie tylko w Sadzie Okręgowym,  też w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Numery dziennika urzędowego są udostępniane bezpłatnie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, jednak wyszukiwanie konkretnych wpisów jest nieco trudniejsze.

 

Poza oświadczeniami majątkowymi, adresy i numery PESEL są ujawniane również przez Państwową Komisję Wyborczą, ale w tym wypadku takie dane są zamazywane.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Dla chcącego nie ma nic trudnego. Gdzie mieszka prezes Jarosław Kaczyński i tak wie cała Polska i zagranica. Boją się zawsze ci, co maja nieczyste sumienie.

 

/OE/

 

Źródło: gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
6 marca 2021 09:36

Jeśli się tak boją stalkingu (w sumie słusznie), to zawsze przecież mogą wyjechać i zanocować w jakimś spa, tak jak pawłowicz. Albo u kuzyna tomaszewskiego. Albo na stoku. Do wyboru do koloru. A że lockdown? Lockdown jest dla gawiedzi.

Chermes
Chermes
7 marca 2021 15:49

„Europoseł PiS Ryszarda Czarnecki”…
No proszę, taki dzielny PiSowiec – ideowiec (i zarazem były członek większości innych partii politycznych) a zmienił płeć. Ciekawe czy przyłączy się do kobiecych protestów?
No i co na to powie Kaczelnik i biskupi? 🙂