Jechała rowerem z plakatem „PiSiory mordują utwory”, została zatrzymana i przewieziona na komendę!

Bogu ducha winni policjanci skarżą się dziś sądowi i mediom, że są atakowani przez demonstrujące kobiety…

Kobieta protestowała pod gmachem Radiowej Trójki w Warszawie – została zatrzymana przez policjantów i przewieziona na komendę.

 

Pani Beata, sympatyczka opozycji i przeciwniczka zmian w Trójce, protestowała pod siedzibą Programu 3 Polskiego Radia. Kobieta przyjechała tam na rowerze, który obkleiła tabliczkami z hasłami „Wolna Trójka bez dyrektora PiSiora” oraz „PiSiory mordują utwory”.

Protest kobiety nie trwał długo, bo w pewnym momencie została zatrzymana przez grupę czterech rosłych funkcjonariuszy Policji, którzy zawieźli ją na komendę, aby sprawdzić jej tożsamość i dokonać czynności tak zwanego „spisania”.

 

Po wykonaniu tych czynności, kobieta zdecydowała się na powrót pod siedzibę radia. Tam, ku swojemu zdziwieniu, zobaczyła, że ustawione przez nią wcześniej kwiaty i znicze zostały usunięte przez nieznanych sprawców… Być może policjantów.

Kuriozalna akcja mundurowych została opisana przez oburzonych internautów.

 

Policja zatrzymuje kobietę przejeżdżającą pod Trójką z transparentem. Za co? Policja co się z Wami dzieje!? Ja oczywiście już interweniuję. A za nagranie dziękuję pani poznanej wczoraj w tym samym miejscu i także nagabywanej przez Policję – choć nie złamała żadnego prawa!” – napisała na Twitterze posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Opisana w artykule akcja nie jest jedynym protestem przeciwników PiS pod Trójką. Do podobnych wydarzeń dochodzi niemal cyklicznie od kilku dni.

/nt/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
24 maja 2020 11:42

Ojczyznę wolną od Pis racz nam zwrócić Panie

Zbyszek
Zbyszek
24 maja 2020 12:41

To wydaje się kuriozalne, dopóki nie powiemy głośno i wyraźnie MILICJA OBYWATELSKA. I już jest normalnie.

Predator
Predator
24 maja 2020 14:07
Reply to  Zbyszek

Proponuję: milicja obywatelska z małej litery (na pieszczotę trzeba zasłużyć).
Pozdrawiam.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
26 maja 2020 09:26
Reply to  Predator

Żeby ona jeszcze była obywatelska, ta milicja…

Jantar
Jantar
24 maja 2020 13:16

Kaczyński w styczniu 2016 r. w wywiadzie: „To MY jesteśmy pany. I można powiedzieć, że jesteśmy LUDZKIE PANY, bo JESZCZE na wiele wam POZWALAMY!”. Zapowiadał też wówczas, że to się skończy. Znaczy pozwalanie nam na to „wiele”.

Wczoraj czytałam w necie rewelacyjny wywiad z prof. Maciejem Kisilowskim, który jest dostępny na stronach magazynu TVN24. Gorąco polecam!

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka
25 maja 2020 07:55
Reply to  Jantar

Skończymy jak Niemcy dopuszczając Hitlera do władzy, retoryka PiS bardzo przypomina (wręcz jest kalką) hitlerowską.

Jantar
Jantar
25 maja 2020 11:13

Też to od dawna mówię. I najgorsze, że niewielu to zauważa. A Kaczyński w wywiadzie w 2017 r. mówił, że wie, że nazywają go „polskim Hitlerem” i, że to porównanie „bardzo go cieszy”.

Bogdan
Bogdan
24 maja 2020 13:30

wciaz powtarzam, ze PiS buduje panstwo OPRESYJNE i FISKALNE. Zatrzymania, areszty i wysokie kary, mandaty, podatki. Nie ma wiekszej mafii niz dobrze zorganizowane panstwo (film „Gangi Nowego Joku” z 2002 r.), gdzie policja, wymiar sprawiedliwosci i media sa kontrolowane przez politykow. Jak w Atenach powiedzial Perykles: jezeli ty nie interesujesz sie polityka, to nie znaczy, ze ona nie zainteresujqa sie toba. Niektorym sie wydawalo, ze lista przbojow nic nie ma wspolnego z polityka.

Predator
Predator
24 maja 2020 14:05

Do czego ma się posunąć milicja obywatelska żeby ten durny naród obudził się?????. Z każdym następnym dniem po przebudzeniu się narodu koszty będą coraz większe. Jest prosta zasada ” im dłużej naród czeka z podjęciem odpowiedniej decyzji tym ofiar będzie więcej”. A to, prędzej czy później musi nastąpić, (praw fizyki nie zmienicie więc nie bądźcie rurą i nie pękajcie).

Grzegorz
Grzegorz
24 maja 2020 14:54

Ciekawe jakie zarzuty postawiono tej Pani bo w/g mnie nie złamała żadnych przepisów. Reakcja funkcjonariuszy jasno dowodzi , że odkleili się oni od rzeczywistości. Pamiętajcie – PiS przeminie , wstyd zostanie .

Marek
Marek
24 maja 2020 21:30
Reply to  Grzegorz

Zarzut niezastosowania się do polecenia milicjanta. Nie jest to czyn karalny w państwie demokratycznym bo w takim państwie policjant to nie strażnik niewolników jak w polsce pis, ale w kodeksie ziobry jak najbardziej jest to poważne wykroczenie. Milicjant nie musi mieć powodu by czegoś się od obywatela domagać (np. wylegitymowania) wystarczy chęć.

Alex
Alex
24 maja 2020 16:36

Niemcy muszą przestać sprzedawać pojazdy pis-milicji .,czy pis-zomo.
Niech jeżdżą furmankami

kolo'on
kolo'on
24 maja 2020 18:55

WOT = milicja + ormo + zomo + UB + SB = pisobolszewia !!!!!!!!!