Jechała rowerem z plakatem „PiSiory mordują utwory”, została zatrzymana i przewieziona na komendę!

Jechała rowerem z plakatem "PiSiory mordują utwory", została zatrzymana i przewieziona na komendę!

Kobieta protestowała pod gmachem Radiowej Trójki w Warszawie – została zatrzymana przez policjantów i przewieziona na komendę.

 

Pani Beata, sympatyczka opozycji i przeciwniczka zmian w Trójce, protestowała pod siedzibą Programu 3 Polskiego Radia. Kobieta przyjechała tam na rowerze, który obkleiła tabliczkami z hasłami „Wolna Trójka bez dyrektora PiSiora” oraz „PiSiory mordują utwory”.

Protest kobiety nie trwał długo, bo w pewnym momencie została zatrzymana przez grupę czterech rosłych funkcjonariuszy Policji, którzy zawieźli ją na komendę, aby sprawdzić jej tożsamość i dokonać czynności tak zwanego „spisania”.

 

Po wykonaniu tych czynności, kobieta zdecydowała się na powrót pod siedzibę radia. Tam, ku swojemu zdziwieniu, zobaczyła, że ustawione przez nią wcześniej kwiaty i znicze zostały usunięte przez nieznanych sprawców… Być może policjantów.

Kuriozalna akcja mundurowych została opisana przez oburzonych internautów.

 

Policja zatrzymuje kobietę przejeżdżającą pod Trójką z transparentem. Za co? Policja co się z Wami dzieje!? Ja oczywiście już interweniuję. A za nagranie dziękuję pani poznanej wczoraj w tym samym miejscu i także nagabywanej przez Policję – choć nie złamała żadnego prawa!” – napisała na Twitterze posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Opisana w artykule akcja nie jest jedynym protestem przeciwników PiS pod Trójką. Do podobnych wydarzeń dochodzi niemal cyklicznie od kilku dni.

/nt/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Polka gorszego sortuMordazdradzieckaMarekkolo'onAlex Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Krzysztof

Ojczyznę wolną od Pis racz nam zwrócić Panie

Zbyszek
Zbyszek

To wydaje się kuriozalne, dopóki nie powiemy głośno i wyraźnie MILICJA OBYWATELSKA. I już jest normalnie.

Predator
Predator

Proponuję: milicja obywatelska z małej litery (na pieszczotę trzeba zasłużyć).
Pozdrawiam.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Żeby ona jeszcze była obywatelska, ta milicja…

Jantar
Jantar

Kaczyński w styczniu 2016 r. w wywiadzie: „To MY jesteśmy pany. I można powiedzieć, że jesteśmy LUDZKIE PANY, bo JESZCZE na wiele wam POZWALAMY!”. Zapowiadał też wówczas, że to się skończy. Znaczy pozwalanie nam na to „wiele”.

Wczoraj czytałam w necie rewelacyjny wywiad z prof. Maciejem Kisilowskim, który jest dostępny na stronach magazynu TVN24. Gorąco polecam!

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Skończymy jak Niemcy dopuszczając Hitlera do władzy, retoryka PiS bardzo przypomina (wręcz jest kalką) hitlerowską.

Jantar
Jantar

Też to od dawna mówię. I najgorsze, że niewielu to zauważa. A Kaczyński w wywiadzie w 2017 r. mówił, że wie, że nazywają go „polskim Hitlerem” i, że to porównanie „bardzo go cieszy”.

Bogdan
Bogdan

wciaz powtarzam, ze PiS buduje panstwo OPRESYJNE i FISKALNE. Zatrzymania, areszty i wysokie kary, mandaty, podatki. Nie ma wiekszej mafii niz dobrze zorganizowane panstwo (film „Gangi Nowego Joku” z 2002 r.), gdzie policja, wymiar sprawiedliwosci i media sa kontrolowane przez politykow. Jak w Atenach powiedzial Perykles: jezeli ty nie interesujesz sie polityka, to nie znaczy, ze ona nie zainteresujqa sie toba. Niektorym sie wydawalo, ze lista przbojow nic nie ma wspolnego z polityka.

Predator
Predator

Do czego ma się posunąć milicja obywatelska żeby ten durny naród obudził się?????. Z każdym następnym dniem po przebudzeniu się narodu koszty będą coraz większe. Jest prosta zasada ” im dłużej naród czeka z podjęciem odpowiedniej decyzji tym ofiar będzie więcej”. A to, prędzej czy później musi nastąpić, (praw fizyki nie zmienicie więc nie bądźcie rurą i nie pękajcie).

Grzegorz
Grzegorz

Ciekawe jakie zarzuty postawiono tej Pani bo w/g mnie nie złamała żadnych przepisów. Reakcja funkcjonariuszy jasno dowodzi , że odkleili się oni od rzeczywistości. Pamiętajcie – PiS przeminie , wstyd zostanie .

Marek
Marek

Zarzut niezastosowania się do polecenia milicjanta. Nie jest to czyn karalny w państwie demokratycznym bo w takim państwie policjant to nie strażnik niewolników jak w polsce pis, ale w kodeksie ziobry jak najbardziej jest to poważne wykroczenie. Milicjant nie musi mieć powodu by czegoś się od obywatela domagać (np. wylegitymowania) wystarczy chęć.

Alex
Alex

Niemcy muszą przestać sprzedawać pojazdy pis-milicji .,czy pis-zomo.
Niech jeżdżą furmankami

kolo'on
kolo'on

WOT = milicja + ormo + zomo + UB + SB = pisobolszewia !!!!!!!!!