Jerzy Owsiak do Marszałka Senatu: „Panie Marszałku, wspieram Pana, jak mogę!”

WOŚP przez 27 lat wydała na sprzęt medyczny 1,126 mld zł, TVP dostaje jednorazowo dwa razy więcej

W związku z trwającą – na Marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego – nagonką anonimów, w przededniu „koncertu” Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy jej szef Jerzy Owsiak wystosował na Facebooku prywatny apel do Rodaków: „Na miłość boską! Czy można głośno i stanowczo przeciwstawić się przeokropnej, brzmiącej dźwiękami średniowiecza, nieprawdopodobnej kampanii nienawiści skierowanej w stronę Marszałka Senatu, prof. Tomasza Grodzkiego?” – napisał z oburzeniem Owsiak.

 

Nawiązując do własnych „kłopotów” Owsiak wspomniał o trudnych latach napaści i prób dyskredytowania fundacji, którą sam kieruje i podkreślił: „Za 3 dni ruszamy z najpiękniejszym dniem, jaki łączy Polaków w akcji charytatywnej – Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.” Na pokrzepienie podkreślił, że „Orkiestra nie jest sama, stoi za nią murem ogromna ilość Polaków i Rodaków na całym świecie”.

Dlatego pozwalam sobie na ten mój, prywatny, Jurka Owsiaka głos. Panie Marszałku, wspieram Pana, jak mogę! Będę też wspierać każdego, kto spotka się z takim postępowaniem wobec swojej osoby. Zwłaszcza z wykorzystaniem do tego publicznych, czyli naszych, opłacanych przez nas – a na pewno przeze mnie, bo płacę – mediów publicznych” – napisał szef WOŚP.

 

Pod apelem mnóstwo popierających Grodzkiego i Owsiaka komentarzy użytkowników Facebooka. „Bardzo Dziekuję za ten apel! Ja i moja rodzina zawsze pozostanie wierna WOśP i zawsze staniemy murem za Panem Marszalkiem Grodzkim”;

Człowiek człowiekowi pumą, człowiek człowiekowi dżumą, lecz Ty się nie daj pumie, lecz Ty się nie daj dżumie” – przypomniał słowa Stachury użytkownik Facebooka.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki jest oskarżany przez anonimowych pacjentów o pobieranie korzyści majątkowych. Polityk stanowczo odcina się od tych zarzutów i zapowiada skierowanie sprawy na drogę sądową.

/p/

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
janMaja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maja
Maja

Tak to wygląda – są w Polsce przyzwoici ludzie – Owsiak, Grodzki. I są kanalie, które ich próbują niszczyć.

jan
jan

Szanowny Panie Marszalku prosze robic swoje …szambo sie samo zneutralizuje część ich pamieci