„Jest już po wyborach, więc Naczelnik zdjął knebel Jenotowi”

Tarczyński atakuje Michnika – „Reprezentant RP w Brukseli szczujący na tego, który przesiedział lata w komunistycznych kazamatach”

Jest już po wyborach, więc Naczelnik zdjął knebel Jenotowi. Czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki serialu” – napisał publicysta „Do Rzeczy” Łukasz Warzecha. A chodzi o najnowszy wpis Dominika Tarczyńskiego.

 

Nowo wybrany poseł PiS (a jednocześnie czekający na brexit europoseł, bo dopiero po wyjściu Wlk. Brytanii obejmie mandat) napisał na Twitterze: – „Janusz Korwin-Mikke: „Przeciętny wyborca PiS człowiekiem inteligentnym nie jest, na co dowodem jest to, że głosował na PiS”. W imieniu tysięcy wyborców którzy oddali na mnie głos, wypłacę w sejmie temu szaleńcowi sprawiedliwość zgodnie z kodeksem honorowym. Przy pierwszym spotkaniu” [pisownia oryg. – przyp. red.].

„Nic z tego nie będzie, Jenot miał bić się już z Wałęsą, ale jak walkę w miejsce starca zaproponował mu Michalczewski, to podkulił ogon. Swoją drogą to trochę taka fiksacja na punkcie starszych mężczyzn”; – „Dobrze, że Pan Tarczyński Piotrowicza lał po gębie aż miło. Codziennie go okładał, aż ten zrezygnował”; – „Dziesięciolatkowie – a taki jest mniej więcej poziom Korwina i Tarczyńskiego – mówią w takich sytuacjach „nie strasz, nie strasz, bo się ze**asz”. Inna sprawa, że nasz „bohater”, pan Dominik, straszy tak, żeby przypadkiem nikt się za bardzo nie przejął. Ot, poziom PiS” – komentowali wpis Tarczyńskiego internauci.

 

Niektórzy podawali w wątpliwość zdolność honorową posła/europosła Tarczyńskiego: – „Panie Pośle, żeby kogoś wzywać zgodnie z kodeksem honorowym, najpierw trzeba samemu zdolność honorową posiadać”; – „Zdolność honorową zazwyczaj przypisują sobie przedstawiciele środowisk, którzy niejako z automatu są jej pozbawieni: kibole, bandyci, politycy”; – „Wg mnie poseł Tarczyński nie ma zdolności honorowej wg Boziewicza, ponieważ jest „kompromitujący cześć kobiet niedyskrecją””.

Ten ostatni wpis to oczywiście aluzja do publikowanych przez Tarczyńskiego na Facebooku roznegliżowanych zdjęć jego partnerki. A ksywkę „Jenot” zyskał, kiedy na Twittera wrzucił swoje zdjęcie w płaszczu, którego kołnierz wykonano z futra jenota.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AleksanderMaciek123454321BartHerodAntypisJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Tarczyński znów chce się bić ze starszym człowiekiem? To ma być ten „honor”? O ile pamiętam z wszelkiej literatury, honorowy pojedynek był między mężczyznami mniej więcej w tym samym wieku. Starsi mogli wyznaczyć młodszych na zastępstwo, żeby szanse były równe. A Tarczyński najpierw wyzywał na mordobicie Wałęsę, który jest schorowany i ma prawie 2x tyle lat, co on. Teraz zaś Korwina, który też młodzikiem nie jest. Inna sprawa, że Korwin wygarnął trochę prawdy, co przecież udowodnione jest w badaniach około wyborczych. Elektorat PiS jest niedouczony (wykształcenie podstawowe, zawodowe, ewentualnie średnie, często bez matury) i pochodzi z prowincji, gdzie rządzą plebani.… Czytaj więcej »

HerodAntypis
HerodAntypis

O ile nie widzę powodów aby szanować jkm to zgadzam się z jego opinią o wyborcach PiSu. Grupę nieinteligentnych należy jednak pomniejszyć o tych co głosowali na PiS z wyrachowania, cwaniactwa i wdzięczności za uzyskane korzyści.

Bart
Bart

On ma tyle wspólnego z honorem, co i z kulturą osobistą. Można powiedzieć, że gość jest stuprocentową porażką wychowawczą swoich rodziców – za co wyrazy współczucia dla nich.
cóż, na śmietniku historii lądują właśnie Czabański, Sobecka, Krynicka i Piotrowicz, przyjdzie czas i na to kompletnie bezwartościowe indywiduum.

Maciek123454321
Maciek123454321

A może jednak W.Brytania zrobi nam przyjemność i wreszcie pójdzie sobie z UE. Wtedy pozbędziemy się Jenota i może trochę mniej chamstwa będzie w sejmie. Pawłowicz i Piotrowicz już pofrunęli.

Aleksander
Aleksander

To śmieszne jak notoryczne chamisko pisze o honorze.