Jest kontrola ws. luksusowego auta, które za 400 tys. zł kupił małopolski marszałek z PiS

Małopolski marszałek z PiS z pieniędzy podatników kupił m.in. auto za 400 tys. zł, a za 100 tys. zł wyremontował łazienkę

CBA rozpoczęło badanie dokumentów, dotyczących zakupu przez małopolskiego marszałka Witolda Kozłowskiego luksusowego mercedesa. O sprawie pisaliśmy w artykule „Małopolski marszałek z PiS z pieniędzy podatników kupił m.in. auto za 400 tys. zł, a za 100 tys. zł wyremontował łazienkę”.

 

„Zwróciliśmy się do małopolskiego urzędu marszałkowskiego o dokumenty przetargowe. Obecnie trwa ich analiza, wynik tych czynności przesądzi o naszych dalszych działaniach” – powiedział Temistokles Brodowski, rzecznik prasowy CBA.

Przetarg na mercedesa sprawdza też Urząd Zamówień Publicznych.

 

O sprawie informował wcześniej poseł KO Marek Sowa. – „Ten przetarg powinno sprawdzić CBA. Poprosiłem urząd marszałkowski o dokumenty dotyczące go. Wszystko mam udokumentowane: we wrześniu znajdują się w budżecie pieniądze, w połowie listopada auto jest już marszałka” – powiedział Sowa.

Co się dzieje z mercedesem, nie wiadomo. Według „Gazety Wyborczej”, schowano go w jakimiś garażu, wszyscy o nim wiedzą, niewielu je widziało. No, ale takie wypasione auto trzeba przecież chronić…

bt

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
batonzbakaliamismętekLehooMaciek123454321Polka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Tere fere. Kontrola niby jest, bo wybory i trzeba pokazać, jacy to oni bezwzględnie sprawiedliwi i przykryć gorsze afery. A potem sprawa zostanie umorzona i wszystko wróci do pisiej normy. Może nawet marszałek poleci, ale wymienią go na innego swojego, który jeszcze nie miał okazji nakraść, więc sprawa się powtórzy. A suweren wciąż im przyklaskuje i cieszy się jak goły w pokrzywach. Co oni z ludźmi zrobili?

smętek
smętek

Ci którzy pisiory popierają i im wierzą musieli już tacy być. Nikt ich „nie przerabiał”. W kolejnym pokoleniu chłopów pańszczyźnianych posłuszeństwo dziedzicowi jest bezwzględne.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ależ trep z tego Kozłowskiego. To bezmyślny buc nie wiedział, że do takiego merca ktoś się przyczepi? A poza tym, co za idiotyzm kupować auto za 400 tysięcy i schować je do jakiegoś garażu. Tylko głupi pisior może coś takiego zrobić. Chociaż…. może nie taki głupi. Zakrada się nocami do tego garażu i po kryjomu nim jeździ, żeby się nacieszyć. Jak dziecko, słowo daję, jak dziecko….

Lehoo
Lehoo

Teraz, albo wcale

batonzbakaliami
batonzbakaliami

może rozumuje w ten sposób, że jak nie widać czegoś, to tego nie ma, ale to by świadczyło, że zatrzymał się w rozwoju na etapie 2-latka