„Jest krzyż, jest impreza”- napis, który pogrążył lidera zespołu Video

„Jest krzyż, jest impreza"- napis, który pogrążył lidera zespołu Video

Ze strony Kancelarii Prezesa Rady Ministrów „wymiotło” informację, iż podczas pikniku z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, wystąpi zespół Video z wokalistą Wojciechem Łuszczykiewiczem.

Nowym zespołem, który pojawił się w jego miejsce, jest kapela Red Lips. I to też nie na pewno, bo nie sposób przewidzieć jaką lider zespołu przywdzieje koszulkę.

Lidera zespołu Video zdyskwalifikowało to, że pokazuje się w koszulkach z napisami takimi jak np. „Kaczyński jest tylko jeden”, a co gorsza „Jest krzyż, jest impreza”, tuż obok znajduje się zdjęcie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego.

„Ta osoba nie wystąpi na pikniku. Nie mamy z nią nic wspólnego” – oznajmił w rozmowie z portalem Niezależna szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

/p/

źródło: Niezależna.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Polka gorszego sortuLili Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lili
Lili

Niech Ogórek zaśpiewa, a Dudzina zatańczy – ludzie padną na twarz z wrażenia!! Suski może zrobi coming out? a wtedy impreza przejdzie na trwałe do historii. Zrzekam się honorarium autorskiego za powyższe pomysły na rzecz Pawłowiczówny – żeby miała na sałatkę jak ją ludzie z sejmu wypierdolą za rok.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Kurski może jeszcze do kompletu pobrzdąkać na gitarze.