„Jest tylko jedna osoba, która umie w jednym twicie zmieścić oburzenie wulgarnością i napisać „za.rana Janda”

Pawłowicz zaorana. Czy kiedykolwiek dała Pani komuś miłość? – pyta ją działaczka LGBT

Po tym jak – podczas spotkania z dziennikarzami – przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk wypowiedział się na temat groźby Polexitu, swoimi mądrościami „błysnęła” na twitterze PiS-owska funkcjonariuszka Pawłowicz.   Komentując działania polskiego rządu dotyczące Unii Europejskiej były premier powiedział: „Polexit jest niestety możliwy nie dlatego, że Jarosław Kaczyński ma taki plan. Problem polega na tym, że Cameron też nie miał planu wyprowadzenia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej” – zauważył i ostrzegł, że widmo wyjścia Polski ze wspólnoty europejskiej jest bardzo poważne.

„Obawiam się, że w Europie chęć trzymania za wszelką cenę Polski w Europie będzie może trochę mniejsza niż w przypadku Wielkiej Brytanii, a i tak się nie udało” – dodał Tusk.

Co w odpowiedzi na to stwierdzenie zrobiła z gruntu wulgarna i chamska w swych komentarzach Pawłowicz?

Zamieściła spis osób, które jej zdaniem łamią wartości UE, czyniąc to: „nienawiścią, wulgarnością, chamstwem wobec Polaków, nieuznawaniem wyników demokratycznych wyborów w Polsce” i tym samym dążą do wyprowadzenia kraju ze Wspólnoty.

Na liście znaleźli się m.in. Donald Tusk, Ewa Kopacz, Grzegorz Schetyna, Sławomir Neumann, Katarzyna Lubnauer, Adam Bodnar i Małgorzata Gersdorf.

Nie pominęła krytycznie nastawionych do obecnej władzy artystów takich jak Agnieszka Holland czy Krystyna Janda.

/p/

Źródło: wp.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
henDanutaJaninaBarbaraIzabela Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Obrzydliwe się robi to babsko.

Marek
Marek

Robi? To kiedyś była inna? To babsko od początku jest moralny dnem, o inteligencji na poziomie wystarczającym do manipulowania ciemnymi masami ale niewiele poza tym. Tytułowana profesorem choć chyba od dawna ten tytuł jej nie przysługuje Wychowana w PRLu uważa jak większość PiSu i pewnie nie mała liczba jego wyznawców, że demokracja to wybieralny dyktator i po wyborach „legalna władza” może wszystko bo to „demokracja”. I moja ulubiona kłamliwa propaganda o „nieuznawaniu wyniku wyborów”. Gdyby opozycja naprawdę nie uznawała tych wyborów i gdyby chciała „obalić siłą” tą „legalnie wybraną władzę” to tak już dawno by się stało, ale to nie… Czytaj więcej »

Jarek
Jarek

Po przecinku należy zrobić spację, szanowna pani posłanko.

bart
bart

Dyskusja z Krystyną Pawłowicz ma tyle samo sensu co przemawianie do przelewającego się zbiornika ze ściekami. Czyli niewiele.

Barbara
Barbara

To jest przerażające że posłanka RP wypisuje takie bredni. Obraża ludzi z imienia i nazwiska. Często zasłużonych a tskże uznanych na świecie artystów i twórców. Dlaczego nikt z partii rządzącej na takie zachowania nie reaguje. Takie zachowania należy piętnować i surowo karać.

hen
hen

Nie. reagujcie. Im więcej będzie Pawłowicz w internecie tym mniej PiSu w przyszłym parlamencie. Popuśćcie jej cugli to tylko nam na dobre wyjdzie

Marek
Marek

Dlaczego partia rządząca miałaby działać? Przecież oni to pochwalają, inspirują i wielu innych jej członków działa tak samo. Na reakcję upolitycznionej policji czy prokuratury też nie ma co liczyć. Jedyne co to zniesławieni mogą wytaczać posłance procesy, póki sędziowie też nie zostali w całości upolitycznieni. Tylko czy technicznie jest to wykonalne, czy źle rozumiany immunitet dla posła, nie chroni w tej sytuacji?

Elzbieta
Elzbieta

Ta osobę należy po prostu ignorować, w innym przypadku można się pobudzić, s zdecydowanie nie warto, bo plama może nie zejsc

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Czy można kogoś wywalić z Twittera? Nie wiem, bo nie używam. Na Facebooku też nie istnieję, ale zdaje się, że można odgórnie zamknąć konto, czy jak to się nazywa. Więc pytam. Można?

Izabela
Izabela

Ta wstrętna kreatura pisowska powinna już dawno zniknąć z życia publicznego

Danuta
Danuta

I nie tylko ona.Nie chce się wstydzić za wypowiedzi tych osobnikow

Barbara
Barbara

Brak słów pani Pawlowicz. Wstyd,wstyd l jeszcze raz wstyd mi że w polskim parlAMencie jest „taka” posłanka

Janina
Janina

Ten babulec chyba jest dotknięty schizofrenią. Jeszcze niedawno z pogardą odnosiła się do UE, nazywając flagę unijną szmatą. Teraz zaś ubolewa, że opozycja łamie wartości Unii. Jakieś rozdwojenie jaźni, coraz gorzej jest u niej z psychiką. Trzeba dać jej się dalej produkować, niech Polacy widzą, jakie to elyty, jakie magistry, doktory i profesory reprezentują PIS. I niech jeszcze jej wtórują w tym festiwalu kompromitacji :Tarczyński, Pięta, Suski, Zybertowicz, Kownacki, obatel Czarnecki i jeszcze wiele „gwiazd i tuzów intelektu” z PiS. A Pani Janda jest WIELKA ! i żadna wścieklica pokroju Pawłowicz nie jest w stanie tego zmienić. Dobranoc !