Jest więcej sekstaśm ze znanymi politykami?

Co to będzie, co to będzie - zastanawia się pewnie minister Szumowski

Wojciech J., były agent CBA w zawiadomieniu do prokuratury dotyczącym niedopełnienia obowiązków przez szefa Biura Ernesta Bejdę ujawnia, że w aferę obyczajową na Podkarpaciu może być zamieszanych więcej polityków PiS – czytamy w portalu WP.

Przypomnijmy: Wojciech J. informował szefa CBA Ernesta Bejdę o „nieuprawnionym dostępie do jego szafy pancernej podczas jego nieobecności”. Zaginąć miała płyta z nagraniem z agencji towarzyskich na Podkarpaciu, którą otrzymał od swojego Osobowego Źródła Informacji (OZI), Daniela Ś. Na nagraniu jeden z czołowych polityków PiS miał uprawiać seks z nieletnią Ukrainką.

Według byłego oficera CBA takich nagrań było więcej, a zarejestrowani na nich są przede wszystkim politycy PiS oraz powiązani z nimi biznesmeni z Podkarpacia. – Według informacji operacyjnych uzyskanych przez Wojciecha J., Daniel Ś. zabezpieczył kopię wszystkich kompromitujących nagrań i zdeponował w nieznanym miejscu na terenie Ukrainy – napisał Wojciech J. w zawiadomieniu skierowanym do prokuratury.

Tyle, że po wybuchu afery CBA odcięło się od informacji przekazywanych przez swojego byłego funkcjonariusza. – Autorem wskazanego dokumentu jest funkcjonariusz, który w maju ubiegłego roku został zwolniony z CBA. Wcześniej wobec funkcjonariusza prowadzone było kontrolne postępowanie sprawdzające, tym samym był odsunięty od informacji niejawnych. Tezy, o których mówi wskazane na wstępie pismo, były weryfikowane przez CBA. Nie potwierdzono opisywanych przez b. funkcjonariusza wydarzeń – poinformował rzecznik Biura Temistokles Brodowski.

mpm

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Głupi był, jeśli nie zrobił kopii. Ale chyba zrobił, to inteligentny facet, który dobrze wie, że może się czuć bezpiecznie, bo ma haki. A kopia (albo kilka) może być wszędzie. Może u jakiegoś adwokata?… Czy jest jakiś problem, żeby ukryć pendrive albo jeszcze mniejszą kartę SD? Pisowski worek z gównem coraz bardziej przecieka. Mówię o tym już od bardzo dawna. Naprawdę boję się, co będzie, jak ten wór gówien pęknie na jesieni.