Jest z nami prezydent Andrzej Duda!

Po ostatnich sondażach, obóz rządzący nie może spać spokojnie

Władysław Kosiniak-Kamysz odwiedził pomnik Wincentego Witosa, legendy polskiej niepodległości i przedwojennego lidera ludowców. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że szef PSL odwiedził to miejsce wraz z Andrzejem Dudą, a następnie pochwalił się tym w internecie.

 

Kosiniak-Kamysz jest jednym z polityków typowanych do udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich. To nie przeszkodziło mu w opublikowaniu na Twitterze wspólnego zdjęcia z urzędującą głową państwa (zdjęcie dodano z oficjalnego profilu Polskiego Stronnictwa Ludowego).


Do załączonej grafiki dodano opis, który wielu internautów uznało za nieodpowiedni. „Jest z nami prezydent Andrzej Duda. W wielu sprawach się nie zgadzamy, ale jesteśmy zobowiązani wobec wszystkich pokoleń, aby wspólnie oddać hołd Witosowi i wszystkim tym, którzy walczyli o wolną Polskę” – napisali ludowcy.

 

Wpis wywołał niemałe kontrowersje. Zwolennicy opozycji zarzucili Kosiniakowi-Kamyszowi, że zdjęcie jest ustawione. „Gratulujemy! Czyli już wiemy na kogo przechodzą głosy Władysława w II turze. przynajmniej jesteście szczerzy przed wyborami”, „No i mam kolejne potwierdzenie, że brak mojego głosu w jakichkolwiek wyborach na Waszą sprzedajną „koniczynkę” to słuszny wybór. Obyście w końcu nie przeskoczyli tego progu” – to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod wspólnym zdjęciem polityków. Również pozostali internauci – w większości – ostro skrytykowali postawę szefa PSL.

Czy rzeczywiście opozycja ma się czego obawiać, a wolta PSL jest realnym zagrożeniem?

/nt/

Źródła: natemat.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smętek
smętek
11 listopada 2019 13:16

Na zdjęciu widzimy Andrzeja Dudę patrzącego na pomnik Witosa tak jakby widział ten pomnik pierwszy raz, a facjata Kamysza rozpływa się w szczęściu. Dostaliśmy drogowskaz na wybory prezydenckie. Obydwaj osobnicy out.

Zwinka
Zwinka
11 listopada 2019 13:37

No…to rzeczywiście prawdziwy zaszczyt. PSL oliwi gwint w obrotowym fotelu ?

HerodAntypis
HerodAntypis
11 listopada 2019 15:50
Reply to  Zwinka

Gdyby to było opłacalne i potrzebne to PSL dogadał by się i z Aborygenami. Oni mają komplet interfejsów. Zastanawiam się tylko po chudego im wyautowany duda.

Smar
Smar
11 listopada 2019 13:53

Czyżby Kosiniakowi trzeba było wysłać adres producenta wazeliny?

Miranda
Miranda
11 listopada 2019 14:10

Kampania wyborcza Władysława Andrzeja Kosiniaka-Kamysza Dudy , no i to by było na tyle.

vint
vint
11 listopada 2019 18:48

Pan Kosiniak-Kamysz doskonale reprezentuje swoją partię rolników zachowując się jak ten miękki kłos na wietrze, który się ugina nawet przy lekkim zefirku, a złamany i wrzucony do wody, leciutko unosi na jej powierzchni jak i inne szumowiny.

Anda
Anda
12 listopada 2019 07:27

Ja bym się wstydziła stanąć w towarzystwie budynia.
Kosiniak jakoś nie budzi mojego zaufania. To ma być ten kandydat na prezydenta???