Jest zawiadomienie do prokuratury ws. Tarczyńskiego

Tarczyński atakuje Tuska za przemówienie po niemiecku. „Podkulanie ogona…

„Składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Dominika Tarczyńskiego. Po przeanalizowaniu okoliczności wszystkich czynów, których w ostatnich miesiącach dopuścił się Dominik Tarczyński uznaliśmy, że mamy do czynienia z osobą naruszającą przepisy prawa” – poinformował na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

 

Ostatnio europoseł PiS „zasłynął” swoim zachowaniem wobec redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”. Pisaliśmy o tym w artykule „Tarczyński atakuje Michnika – „Reprezentant RP w Brukseli szczujący na tego, który przesiedział lata w komunistycznych kazamatach”.

„Chcemy oświadczyć, że sytuacja w której poseł dopuszcza się publicznej napaści, znieważania i nękania innej osoby jest czynem obrzydliwym, który powinien zostać napiętnowany” – uważają działacze Ośrodka.

 

Zwracają się do też z apelem do Tarczyńskiego: – „Panie Dominiku, radzimy Panu respektować zasadę, której hołduje cywilizowany świat, w myśl której dzieci nie odpowiadają za grzechy swoich rodziców, a brat nie odpowiada za grzechy rodzeństwa. W innym przypadku musielibyśmy postrzegać Pańskie zachowanie przez pryzmat tego czym zajmował się pański dziadek, który w dokumentach znajdujących się w IPN jest określany jako „szmalcownik”, który dla zysku mordował Żydów w czasie II Wojny Światowej” – czytamy na Facebooku OMZRiK.

bt

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mikołaj
mikołaj
5 marca 2020 19:14

…i słusznie .

Dominik
Dominik
5 marca 2020 20:37

Najwyższy czas!
Myślę że Tarczyński powinien najpierw przeprosić za SWOJEGO DZIADKA SZMALCOWNIKA!
W dokumentach IPN-u znajdują się twierdzenia kilku osób o tym, że jego dziadek Albiński okradał i zabijał Żydów, czyli był SZMALCOWNIKIEM.
Jak utrzymuje Tarczyński -, ścigający jego Dziadka Niemcy mieli przystawić kałasznikowa do brzucha jego babci – która jakiś czas potem urodziła matkę posła PiS)…. O_O
Tylko niedouczony idiota takie coś może powiedzieć.
Średnio inteligentny szympans wie że armia hitlerowska NIGDY nie używała kałasznikowa, a na wyposażenie Armii Czerwonej wszedł on w 1949 roku!!!
Jaki dziadek – taki wnuczek… :/

marek
marek
5 marca 2020 21:04

jenot dał doopy !!!!

Gustaw
Gustaw
5 marca 2020 21:24

Wreszcie dlugo oczekiwana reakcja na zachowanie tego szkodnika i wnuka sznalcownika. Jablko upada niedaleko jabloni. Tarczynski robil juz ze swego dziadka ” wykletym” . Sam nim zostanie.

Maciek123454321
Maciek123454321
5 marca 2020 22:12

Jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni. Pozdrawiam ścierwojada tarczyńskiego, który nie jest godny, żeby pisać, jak się wabi – z dużej litery. Tak, bo on się wabi – nie nazywa.

Maciek123454321
Maciek123454321
5 marca 2020 22:33

PS. Fajnie by było, gdyby został pacjentem nr 2 z tym koronawirusem.

daroo
daroo
6 marca 2020 08:24

No co ty? przecież „złego licho nie bierze” 🙂

Goool
Goool
6 marca 2020 07:35

Niech ośrodek pozdrowi Gawła.

Temida
Temida
6 marca 2020 17:09

Bardzo dobrze! Pouczenie tego pisuara przypominające o „zasługach” dziadka – celne!
Co do wniosku do prokuratury, mam podejrzenie graniczące z pewnością jak zareaguje!