„Jeżeli do II tury wejdzie R. Trzaskowski, to oczywiście, że na niego zagłosuję. Wszystko jest lepsze, mniejsze zło”

Hołownia: „Może zrobimy zrzutkę na opłacenie posłowi specjalisty…?”. Ostre starcie

Szymon Hołownia, niezależny kandydat na prezydenta RP, do niedawna we wszystkich sondażach zajmował drugie miejsce, tuż za Andrzejem Dudą.

 

Kiedy do walki o prezydenturę dołączył Trzaskowski, Szymon Hołownia stracił część poparcia wyborców, ale wciąż utrzymuje się na wysokiej, trzeciej pozycji.

Pojawiło się szereg spekulacji, co niezależny kandydat zrobi po wyborach: czy dołączy do szeregów Koalicji Obywatelskiej, czy może zacznie formować własną partię? Jak nieoficjalnie informuje „Super Express” politycy KO nie wykluczają możliwości przyjęcia samego Hołowni, jak i jego zwolenników w szeregi partii.

 

Jednak pełnomocnik sztabu wyborczego Hołowni, Michał Koboska dementuje te doniesienia: „W nawiązaniu do informacji, jakie ukazały się w dzisiejszym „Super Expressie” stanowczo zaprzeczam jakoby miały miejsce jakiekolwiek rozmowy dotyczące dołączenia Szymona Hołowni do KO. Oświadczam, że są to informacje nieprawdziwe.

Nie było takich rozmów, jak również nie toczą się one obecnie. Szymon Hołownia nie jest zainteresowany dołączaniem do którejkolwiek z partii. Jego obecni zwolennicy, jak i ci poważnie rozważający oddanie na niego głos, to w dużej mierze osoby, które w przeszłości głosowały na różne partie – i bardzo się nimi rozczarowały.”

wb

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl; wiadomosci.dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZwinkaHerodAntypisbabcia1basia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
babcia1basia
babcia1basia

Pan Hołownia chyba nie rozumie, ze ZŁO jest ZAWSZE złem. Nawet mniejsze…. A pan Czaskowski…. no cóż… PO.. – to mówi wszystko. Pozdrawiam 🙂

HerodAntypis
HerodAntypis

Zdejmij babciu beret z dyni bo ci poglądy zatęchły.

Zwinka
Zwinka

Babcia Basia nie zauważyła co PiS zrobił z Polską i Polakami. No cóż. PiS to stan umysłu.