„Jeżeli fakty przeczą partyjnej narracji, tym gorzej dla faktów”, czyli „wtopa” Ociepy

„Jeżeli fakty przeczą partyjnej narracji, tym gorzej dla faktów”, czyli „wtopa” Ociepy

Wydawałoby się, że wszyscy widzieli Mateusza Morawieckiego, niezachowującego zasad bezpieczeństwa w restauracji. Pisaliśmy o tym w artykule „A tak Morawiecki „przestrzega” obostrzeń, które sam wprowadził…”.

 

Okazało się, że Marcin Ociepa – od grudnia 2019 r. wiceminister obrony narodowej, wcześniej wiceszef resortu rozwoju – jednak nie. Zapytany o to w TVN24 stwierdził, że niczego takiego nie widział. Podczas programu w tym momencie pojawiło się zdjęcie z Morawieckim w restauracji. Ociepie nie przeszkodziło to jednak stwierdzić, że… premier zachowuje zasady bezpieczeństwa.

„Klasyczne gadanie polityków PIS – jak nie wiedzą co powiedzieć i nie ma oficjalnego przekazu to mówią, że nie widzieli, nie słyszeli i trudno im odnieść się do tematu”;

 

„Jeżeli fakty przeczą partyjnej narracji, tym gorzej dla faktów”; – „Zasłonił mu ostry cień mgły” – „Gdy cię złapią za rękę, mów, że to nie twoja ręka” – komentowali internauci.

A tak na marginesie, Ociepa od niedawna zajmuje się koordynowaniem nowego pisowskiego przedsięwzięcia. Pisaliśmy o tym w artykule „Błaszczak zamierza powołać pełnomocnika ds. przestrzeni kosmicznej – „No to już po kosmosie, a tyle lat się uchował”.

Klasyczne gadanie polityków PIS – jak nie wiedzą co powiedzieć i nie ma oficjalnego przekazu to mówią

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
smętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Kiedy wreszcie Polaku-Szaraku zrozumiesz, że te wszystkie „przepisy” uchwalane w super szybkich tempach i ogłaszane, do stosowania i przestrzegania na kilka godzin przed wprowadzeniem, to są wędzidła dla nas. „Wadza” jest ponad.