Jezuita popiera WOŚP – „Czyli jednak są normalni księża!”

Jezuita popiera WOŚP - „Czyli jednak są normalni księża!”

To reakcja jednego z internautów na wpis jezuity Grzegorza Kramera. – „Sekta WOŚP w natarciu” napisał ksiądz. Zastanawiam się, jak można, po takim tekście spojrzeć ludziom na Eucharystii w twarz. Przecież część z nich w tę niedzielę będzie na Mszy, albo będą to wolontariusze, albo darczyńcy „sekty” – napisał ksiądz Kramer. Nie podał, który z księży jest autorem zacytowanych przez niego słów.

– „Podziwiam Księdza za bardzo mądre wypowiedzi. Brakuje teraz takich ludzkich i mądrych księż. Nie wiem czy mówią tak, bo się boją czy naprawdę tak uważają. Ale jeśli mówią, bo taki przekaz, wbrew sobie to chyba grzech?”; – „Czyli jednak są normalni księża!”; – „Jak ślepym i marnym duchowo trzeba być, żeby czuć potrzebę podzielenia i skłócenia ze sobą ludzi, których jednoczy chęć niesienia bezinteresownej pomocy? Dane pokazują, że takie osoby angażują się w ciągu roku w wiele różnych akcji pomocowych”; – „Zapytałbym, gdzie ów ksiądz zapodział swą miłość bliźniego” – komentowali internauci.

Wcześniej na profilu na Twitterze ks. Kramer umieścił swoje zdjęcie z serduszkiem WOŚP i podpisał je: – „Trza grać! J”. – „Nie jestem z księdza bajki. Z kościołem mi nie po drodze. Takie posty jak ten – bardzo szanuję. Za klasykiem: można różnić się pięknie”; – „No to ma ksiądz u „prawdziwych polskich katolików” przekichane”; – „Przecież ONI Cię Ekskomunikują” – pisali internauci do jezuity.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AndaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

A mnie najazdy na Jurka Owsiaka zupełnie nie przeszkadzają, a nawet wręcz przeciwnie, bo im jest ich więcej, tym więcej pieniędzy wpływa na WOŚP. Siema !

Anda
Anda

Tak, ale nie łudźmy się. Takich księży jest niewielu i są – jak ks Lemański czy ks. Boniecki – marginalizowani przez własną firmę. Martwy ks, Jankowski ma od nich znacznie większe wpływy.