JKM ogłosił koniec COVID: „Nie widzę powodu, żeby twierdzić, że jest epidemia”

Kaczyński KRÓLEM? Absurdalny pomysł Janusza Korwin-Mikkego

Janusz Korwin-Mikke zwołał wczoraj konferencję prasową na temat pandemii COVID. Szef Konfederacji… zgolił na niej brodę i ogłosił zakończenie epidemii.

 

Epidemii nie ma, nie widzę powodu, żeby twierdzić, że jest epidemia” – rozpoczął prawicowy polityk, dodając, że ludzkość będzie żyła z koronawirusem jakieś 100-500 lat. W podobnym tonie wypowiedziała się obecna na konferencji żona polityka.

15 września zakończyła się w Polsce pandemia” – ogłosiła Dominika Korwin-Mikke. Następnie, wraz z mężem, zaczęła obcinać mu brodę, co zapewne miało być oznaką zakończenia pandemii koronawirusa. Korwin-Mikke deklarował bowiem wcześniej, że nie zgoli swojej brody dopóki w Polsce trwać będzie epidemia COVID-19.

 

Konferencja przedstawiciela skrajnej prawicy była po prostu abstrakcyjna, bo od początku marca mamy już w Polsce 75 tys. zakażeń (ponad 2 tysiące osób zmarło). Na całym świecie liczba chorych zbliża się do 30 milionów (przy 1 mln zmarłych).

Zostań patronem KODUJ24.PL

Jesienią, jak przewidują epidemiolodzy, ma nadejść druga fala pandemii COVID-19. Być może będzie ona silniejsza i doprowadzi do powtórnego zamknięcia gospodarki.

/nt/

Źródło: rp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Kolejny prawicowy troll-debil omnibus znający się na wszystkim lepiej niż specjaliści w danej dziedzinie. Liczba przypadków na świecie rośnie, padają rekordy dziennej liczby zakażeń, co najmniej jeden kraj ponownie całkowicie się zamknął (choć może to powody polityczne a nie medyczne), no ale wielki korwin ogłosił koniec epidemii bo mu broda przeszkadzała i chciał ją zgolić. Albo jeszcze gorzej, może dlatego tak pomyślał bo w swoich urojeniach naprawdę wierzy w brednie, które opowiada i naprawdę wierzy w fałszowane ministerialne statystyki (fałszowane bo podobno możemy robić 60tyś testów a robimy 12tyś) i naprawdę wierzy, że kraj może być całkowicie suwerenny i niezależny… Czytaj więcej »