Jolanta Kwaśniewska apeluje do Agaty Dudy

Jolanta Kwaśniewska apeluje do Agaty Dudy

Na IX Ogólnopolski Kongres Kobiet zaproszone zostały wszystkie pierwsze damy. W Poznaniu pojawiły się Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska. Danuta Wałęsa nie mogła przyjechać z powodów zdrowotnych, a Agata Kornhauser-Duda napisała list.

Podczas debaty Jolantę Kwaśniewską zapytano o rady dla obecnej pierwszej damy. – „Ja dobrze się czuję z samego rana, kiedy wstaję i patrzę na swoje odbicie w lustrze. Ale jednocześnie muszę powiedzieć, że nie tracę nadziei. To dopiero półmetek. Pani Agato, siła w kobietach!” – odpowiedziała Kwaśniewska.

Anna Komorowska podkreśliła, że kobiety, które wybierają opiekę nad domem, dziećmi, rodziną nie powinny mieć poczucia, że są gorsze. Jej zdaniem, najważniejsze to podjąć decyzję o wyborze swojej drogi życiowej świadomie i ją realizować. – „Trzeba szukać swojego miejsca i nie dać sobie wmówić, że jesteśmy drugiego sortu” – powiedziała Komorowska.

Agata Kornhauser-Duda ograniczyła się do wysłania listu do uczestników debat, dotyczących niepełnosprawności. Napisała, że bardzo się cieszy, że podczas IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet został zaplanowany cykl wydarzeń w ramach centrum „Chcemy całego życia!”, które są „gestem solidarności z osobami z niepełnosprawnością i ich rodzinami”. I to by było – jak mawiał klasyk – na tyle…
(Źródło: se.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Jolanta Kwaśniewska apeluje do Agaty Dudy"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HANNA

JESTEM PRZEKONANA , ŻE NA KONGRESIE KOBIET, JAK BY ŻYŁA ZASZCZYCIŁA BY GO SWOJĄ OSOBĄ PANI MARIA KACZYŃSKA. WIELKA OSOBOWOŚĆ.. PANI PREZYDENTOWO AGATO , WIĘCEJ SAMODZIELNOŚCI..!!!