Jurek Owsiak zakażony koronawirusem

Jurek Owsiak zakażony koronawirusem

Koronawirus nie oszczędza nikogo. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych jego ofiarach, nie tylko wśród rodziny i znajomych, ale i tych, którzy znani są  pierwszych stron gazet.

Los nie okazał się łaskawy również dla Jurka Owsiaka. Już w piątek poczuł się źle, choć był raczej przekonany, że to grypa. Na wszelki wypadek zrobił wraz z żoną test i okazało się, że to jednak koronawirus.

 

Na jednym z mediów społecznościowych napisał, „To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie”.

Współpracownicy Jurka Owsiaka już w weekend wiedzieli, że zamierza się poddać testowi, a od poniedziałku  Fundacja WOŚP pracuje od poniedziałku w trybie home office.

Jak zaznacza Owsiak, mimo że „podczas naszej pracy – zarówno Konkursu Ofert, jak i podczas funkcjonowania pracy w Fundacji, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, między innymi codzienne mierzenie temperatury naszym pracownikom, noszenie maseczek, to jednak nie ustrzegliśmy się, aby zarazić się koronawirusem”, dlatego tak ważne jest, by wszyscy zdawali sobie sprawę z istniejącego zagrożenia.

 

No i na koniec  piękne słowa podziękowania „wszystkim, którzy w całej Polsce będąc na pierwszej linii frontu, przeprowadzają testy”. „Niezmienne pozdrowienia i szacunek dla wszystkich lekarzy, pracowników szpitali, ratowników, całego personelu medycznego za ich nieprawdopodobnie ciężką i ważną pracę. Wszystkich cierpiących – mocno tulimy do serca”, jakże  inne  od tego, co mówią politycy obozu rządzącego, którzy usiłują przekonać naród, że pracownicy medyczni to lenie, obiboki, których trzeba zmuszać do pracy.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Panie Jurku! Trzymamy za Pana i żonę mocno kciuki i zdrowiejcie nam, bo Jurek Owsiak jest nie do zastąpienia!

Tamara Olszewska

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nihil
Nihil
21 października 2020 18:37

Jurek polska i świat są z Tobą. Trzymjcie się