Kaczyński dziękował abp. Jędraszewskiemu w Stalowej Woli i straszył: będzie gorzej jeśli nas nie wybierzecie

Chcecie wolności? Musicie głosować na Andrzeja Dudę – Jarosław Kaczyński na Forum Młodych PiS

To był ostatni spektakl PiSowskiego teatru wędrownego pod nazwą Rodzinny Piknik. Odbył się w Stalowej Woli, gdzie prezes wygłosił nacechowane wielką emocją przemówienie. Dał w nim upust swojemu podziwowi dla niedawnych głośnych wypowiedzi metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego, dziękując za ostrą krytykę pod adresem środowisk LGBT . „Jesteśmy tobie Ekscelencjo, najdostojniejszy księże arcybiskupie głęboko wdzięczni, z serca wdzięczni” – dziękował.

Za to, że w słowach zdecydowanych i jednoznacznych ujął ten problem. To jest dziś naprawdę wielki problem dla Polski, żeby to nie przyszło do naszego kraju, jeżeli chcemy za 5, 10 lat żyć w Polsce dużo zamożniejszej niż dzisiaj. Żyć dużo lepiej, żyć w wolności, nie podlegać temu wszystkiemu, co dzieje się na zachód od naszych granic, gdzie wolność jest już w gruncie rzeczy likwidowana, gdzie ludzie są już karani nie tylko poprzez tzw hejt, ale są także karani poprzez decyzje administracyjne, czy sądowe. Są karani za to, że mówią to co myślą” – mówił z emfazą Kaczyński.

Są dzisiaj w naszym kraju tacy którzy chcą się wedrzeć do naszych rodzin, szkół, do naszego życia. Chcą odebrać nam naszą wolność, prawa, atakują kościół” – przekonywał lider PiS przechodząc samego siebie.

Wesprzyj KODUJ24.PL

Nie pozwolimy na to, aby polska rodzina została rozbita, a dzieci już od przedszkola były demoralizowane, seskualizowane. Nie pozwolimy, aby im zabierano dzieciństwo, nie pozwolimy na narkotyki” – krzyczał ze sceny.

Obrona polski zdaniem Jarosława Kaczyńskiego będzie możliwa jeśli 13 października wyborcy wybiorą tych, którzy „bronią polskiej tradycji”, czyli oczywiście polityków PiS. Jeśli wybiorą inaczej, to nie będzie tak jak było, „będzie dużo gorzej” – straszył.

Nie koniec na tym. Po raz kolejny Kaczyński przekonywał, że Polska „musi być wyspą wolności”. Dodał, że dziś trzeba bronić normalnej rodziny, o której mowa jest w konstytucji, której jak stwierdził, broni także abp Jędraszewski.

/j/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AlicjaHerodAntypiserwinek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
erwinek
erwinek

Stary bezdzietny kawaler – obrońcom polskiej rodziny. Czy to nie zakrawa na jakiś makabryczny żart

HerodAntypis
HerodAntypis

W dodatku kryptogej broniący nas przed zalewem LGBT idący ramię w ramię z obrońcą kościelnych pedofili. Jak dla mnie to schizofrenia paranoidalna zaawansowana w stopniu uniemożliwiającym wyleczenie.

Alicja
Alicja

Boże odpuść mu bo on nie wie co mówi.PiS i kler zadeptali twój wizerunek.