Kaczyński jest stratny na polityce i położy tamę zachciankom homoseksaulistów

„Kaczyński w absolutnej defensywie przed struchlałymi towarzyszami z PiS”

W niedzielę, w ramach zapowiedzianego podczas konwencji, rajdu polityków Prawa i Sprawiedliwości po Polsce, lider partii Jarosław Kaczyński zajechał do Wielkopolski i spotkał się z mieszkańcami Trzcianki. Festiwal obietnic i deklaracji nie był wolny od dość oględnych komentarzy bieżących trudnych problemów władzy. Kaczyński jakby od niechcenia zahaczył o ostatni skandal związany z nagrodami dla PiS-owskich polityków.

„Kiedy przyszliśmy do władzy, przejęliśmy władzę, to w spółkach Skarbu Państwa zarobki były nieporównanie większe niż obecnie” – wyjaśniał. Dodał, z wielką wyrozumiałością, że ze względu na wysokie kwalifikacje ludzi tam zatrudnionych, zarobki muszą być na wyższym poziomie.

https://twitter.com/pisorgpl/status/985789292109852673

„Gdyby nagle w tej dziedzinie gwałtownie obniżyć płace, to ludzie z kwalifikacjami by tam nie pracowali. Jest taka tendencja, żeby porównywać zarobki ludzi mających bardzo wysokie kwalifikacje do przeciętnych” – podkreślił prezes PiS.

Ze swadą opowiadał o dochodach polityków, siebie stawiając za przykład. Najkrócej mówiąc Kaczyński na polityce tylko traci. Zarobki w tej dziedzinie nie są bowiem jego zdaniem zbyt kuszące…

„Nie twierdzę, że jakimś nadzwyczajnym, ale dobrym radcą prawnym w Warszawie bym był: to przecież bym zarabiał parę razy więcej, niż zarabiam. Ja naprawdę na polityce nie zyskuję, tylko tracę, biorąc pod uwagę doktorat z prawa” – dowodził.

Radcą prawnym był też obecny wojewoda pomorski Drelich. Zarobił w 2014 (całym roku) poniżej 4000 pln.
Pan panie Kaczyński też jest taki sam fachowiec jak Drelich, tylko lepiej debilami pan manipuluje.
Doktorat z socjalistycznego prawa pracy jest do Dudy w obecnych czasach.
Na pańskiej polityce tylko Polska traci pan żyje jak pączek w maśle.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23275358,kaczynski-ja-na-polityce-tylko-trace-jako-radca-prawny-zarabialbym.html#Z_Czolka3Img

Prezes stanowczo wypowiedział się też na temat związków homoseksualnych.

„Zapewniam państwa, że póki my rządzimy, żadnych małżeństw homoseksualnych nie będzie” – oświadczył. Przy okazji dodał z całą mocą:

 „Będziemy sobie spokojnie czekać aż kraje UE i inne kraje otrzeźwieją, i będzie w Polsce, proszę państwa, wyspa wolności, w Polsce będzie można mówić w różnych sprawach to, co kto uważa, bo w dużej części Europy już dzisiaj wolności nie ma, jest mowa nienawiści, można za powiedzenie kilku prawdziwych słów, nawet za powiedzenie, że ze związków homoseksualnych nie ma dzieci (…) można iść do więzienia, można za to mieć policję w domu (…); w Polsce tego nie będzie, chyba że dopuścicie do władzy tamtych”- podsumował, porozumiewawczo spoglądając na zgromadzoną publiczność.

https://twitter.com/kaniewska_anna/status/985527601845407745

/jp/

Źródło: Wprost/gazeta.pl

 

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SzczerySobiepanZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

„Będziemy sobie spokojnie czekać aż kraje UE i inne kraje otrzeźwieją”…
Tiaaaa…Jak małpy u Kiplinga : „Jesteśmy najmądrzejsze na świecie. Ponieważ wszystkie jesteśmy tego samego zdania, to musi to być prawda”.
No i te małżeństwa homoseksualne… A po co zaraz małżeństwa ? Nie można to na kocią łapę, panie prezes ???

Sobiepan
Sobiepan

Wlasnie, do tej pory bylo w koszarach z mlodym porucznikiem, to po kiego sobie glowe zawracac kolosalnymi wydatkami na slub !

Szczery
Szczery

Ten wódz z drabinki to wyjątkowo pokrętna neobolszewicka kreatura. Ideologię komunistyczną ma tak silnie zakorzenioną w mózgu, że na codzień uprawia dialektykę marksistowską!