Kaczyński już zaszczepiony? „Dementujemy”

Kaczyński już zaszczepiony? "Dementujemy"

Wystarczyło, że wczoraj posłanka KO Katarzyna Lubnauer opublikowała sejmowe zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego przedstawiające go bez maseczki a internet ogarnęła dyskusja na temat tego,  czy prezes PiS już jest zaszczepiony?

 

Obraz Kaczyńskiego, który nie zasłania na zdjęciu nosa ani ust sprowokował posłankę do zadania pytania na je profilu TT: „Jego nie obowiązują zasady”? Pod postem Lubnauer pojawiły się komentarze internautów: „Zaszczepiony może?”, „Wódz pewnie już zaszczepiony”, „Spytajcie prezesa, czy szczepionka bolała”

Do sugestii czy Kaczyński został zaszczepiony poza kolejnością odniósł się rządowy profil #SzczepimySię. „Dementujemy tą informację. Jarosław Kaczyński nie jest zaszczepiony” – czytamy na gazeta.pl.

 

„Jarosław Kaczyński urodził się w 1949 roku, ma 71 lat. Zgodnie z harmonogramem szczepień przeciw COVID-19, może dokonać rejestracji na szczepienie od 22 stycznia. Szczepienia seniorów mają ruszyć w najbliższy poniedziałek, 25 stycznia”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Ten temat, tak nam się wydaje, będzie wracał w mediach do momentu kiedy nie pojawią się zdjęcia dokumentujące przyjęcie szczepionki przez szefa koalicji rządzącej. Wtedy jednak pewnie ktoś zapyta o datę wykonania takiego zdjęcia..

/as/

Źródło: gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
22 stycznia 2021 12:17

Prawda jest bardzo prosta: jad Kaczyńskiego jest silniejszy od najzjadliwszego wirusa.

irena
irena
22 stycznia 2021 13:31

Zadzwonilam dzisiaj rano do swojej przychodni no i…..do konca marca JUZ nie ma miejsc !!! Nic sie tu NIGDY nie zmieni !!!

druh Marek
druh Marek
22 stycznia 2021 18:38
Reply to  irena

do ~irena. Gdybyśmy mieli takich sprawnych ministrów jak mają obywatele Izraela, to 3/4 Polaków już byłoby zaszczepionych.

Andrzej
Andrzej
22 stycznia 2021 20:43
Reply to  druh Marek

Było nie wyrzucać Żydów z Polski w 1968 roku.

antyuzurpator
antyuzurpator
25 stycznia 2021 08:43
Reply to  druh Marek

A może to jest tak, że w Izraelu, jak i w innych normalnych państwach szczepienia organizują wirusolodzy i lekarze, a nie funkcjonariusze partyjni.

Lehoo
Lehoo
22 stycznia 2021 14:37

Ja tam wierzę tylko w zdementowane wiadomości

Jantar
Jantar
22 stycznia 2021 17:18

Kto uwierzy, że samozwańczy Emerytowany Zbawca Narodu, najważniejszy obywatel tego kraju, nie został zaszczepiony, a jest zaszczepiony taki Jaki, czy szeregowy pisowski działacz z jakiegoś pipidówka?? Przecież od lat jest oczywiste, że w PiS obowiązuje hierarchia i bezwzględne posłuszeństwo wodzowi, że żaden z pisiorów nawet pierdnąć nie może bez zgody, a nawet bez wiedzy, nadprezesa!

Dotychczas wszyscy pisowscy nabrali głęboko wody w usta, a tu nagle po blisko miesiącu zadawania pytań dementi? I jeszcze ta wykręcona afera ze szczepieniami celebrytów opozycji. To wszystko miało na celu tylko i wyłącznie odwrócenie uwagi od błogosławionego.

Janina
Janina
22 stycznia 2021 19:54

Zaszczepiony, zaszczepiony, i to nie tylko on jeden z pisiorów. A ci wszyscy, którzy to dementują, łżą jak bure suki. Ja im za grosz nie wierzę. Nawet o godzinę bym nikogo z nich nie zapytała, bo wiem, że z przyzwyczajenia okłamią mnie. Takie to faryzejskie towarzycho.

Wujo Wkurw
Wujo Wkurw
22 stycznia 2021 21:07

Oj tam, Oj tam! Zapewne było tak: Mroczny grudniowy wieczór. Pod szaro – bury dom na Żoliborzu podjeżdża prywatny samochód. Wysiada starszy facet i kobieta w średnim wieku, z dużą torbą. Policja podbiega, Hasło i odzew się zgadzają. Gromo-władny ochroniarz wpuszcza gości do wnętrza i legitymuje. Jest OK. Ordynator Oddziału zakaźnego i szefowa pielęgniarek z Szaserów. Zgadza się. Wchodzą do pokoju, kłaniają się wodzowi. Krótki wywiad zdrowotny (większość mają w dokumentacji medycznej). Podwijają rękaw. wacik odkażający i dziab. Czekają poł godziny, czy nic się nie dzieje. Rozmowa na tematy luźne, pielęgniarka głaszcze kota. Wychodzą i odjeżdżają. Lada dzień będą z druga dawką. Może ktoś przyuważy? Provo z aktorami i politykami starszej daty było działaniem osłonowym, jakby się wydało. Klasyczny symetryzm. Bezpieczeństwo wodza nie ma ceny, ale to tajne. Nie o $ 12 x 2 tu chodzi, tylko o lewackie wrzaski o równych i równiejszych. Bez wodza dobra zmiana się rozpieprzy.

Piotr
Piotr
23 stycznia 2021 09:29

Mogą sobie dementować. Kłamali już tyle razy, że gdy pissesman cokolwikek mówi, ja nie wierzę w ani słowo. Kłamanie jest immanentnym elementem ich strategii rządzenia. Im bezczelniejsze tym lepsze.