Kaczyński niechcący powiedział prawdę (film)

Kaczyński niechcący powiedział prawdę

W minioną sobotę Jarosław Kaczyński wraz z premierem Morawieckim odwiedzili Zduńską Wolę.  Jak zwykle, była mowa o dokonaniach partii rządzącej, planach, pracy na rzecz wspólnego dobra i nieustająca krytyka rządów PO/PSL.

Tym razem jednak prezes PiS mocno zaskoczył. Nie wiadomo, czy stracił kontrolę nad tym, co mówi czy też po prostu się przejęzyczył, ale gdy nagle powiedział, że „Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że to my kłamiemy”, wprawił osoby słuchające go w wielkie zdziwienie.

Trzeba przyznać, że nikt się takich słów po prezesie nie spodziewał. Do tej pory jego partia oszukiwała ludzi, manipulowała nimi, głosząc kłamliwe informacje o budowie dróg, powstaniu Solidarności, wprowadzeniu Polski do UE. Te kłamstwa pozwalają partii rządzącej utrzymać swój elektorat w ryzach, dając całkowicie sfałszowany obraz rzeczywistości, w który tak wielu ludzi wierzy. Kaczyński dobrze wie, że nie może już wrócić do prawdy, bo to będzie oznaczało koniec władzy.

Zapewne zrobiłby wszystko, by cofnąć te słowa, ale nie ma na to szans. Internauci już je podchwycili i internet aż huczy. Ludzie piszą – „na kłamstwie zdobywają laury. kłamstwo ma krótkie nogi .Liczyłem że będzie to władza myśląca o dobrobycie wszystkich POLAKÓW ale tak nie jest życie jest krótkie ,żyje sie raz a tu człowiek człowiekowi czyni tyle zła”, „Kłamać trzeba umieć.Ale jak się zaplącze taki ( nawet Jaki -taki ) w swoich kłamstwach to już nie ma odwrotu.Trzeba powiedzieć wtedy że ten co słuchał ,słuchać nie umie .Brawo panie JK.Lubię patrzeć jak sobie kłamcy strzelają w piętę” czy „Opozycjo, wykorzystajcie dobrze, te słowa” .

Jest nawet prośba do opozycji, by rozpowszechnić słowa Kaczyńskiego na 1000 billboardach w całej Polsce. Trzeba przyznać, że pomysł świetny.

Tamara Olszewska

Źródło: crowdmedia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
qwertyAndrzejMarekDanRZĄD DO DYMISJI Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Powielać słowa prezesa, puszczać klip wszędzie, gdzie się da….. KACZYŃSKI POWIEDZIAŁ PRAWDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zwinka
Zwinka

Prezespanu czasem coś się niechcący wypsnie. Mnie najbardziej przypadło do gustu jego szczere wyznanie sprzed lat : „gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli”.

Janik
Janik

Kłamstwa mają krótkie nogi. Szczególnie te PiS’owskie. Jak nogi prezesa.

Janik
Janik

Im więcej minusów, tym lepiej. Zabolało!!

RZĄD DO DYMISJI
RZĄD DO DYMISJI

KŁAMCZUCH KŁAMCZUCHEM KŁAMCZUCHA POGANIA

Dan
Dan

Kolejne klamstwo. Ludzie nie dajcie sie robić jak dzieci. To jest fejk!!!

Marek
Marek

Ciemny lud i tak nie będzie wiedział o co chodzi..

Andrzej
Andrzej

Ot czasem tak od serca prawdę się powie. Dobrze wiedzieć

qwerty
qwerty

W końcu stało się. Pomylił się i powiedział prawdę. Co za du..ń