Kaczyński o marszach równości: „Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. (…) Mój brat, gdy był prezydentem Warszawy to zakazał”

Kaczyński o marszach równości: "Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. (...) Mój brat, gdy był prezydentem Warszawy to zakazał"

Jak to się kiedyś mówiło prezes „orbituje”. Z jednej strony obiecuje kolejną kasę, z drugiej na potęgę straszy. To stare chwyty, ale skuteczne. Kiedyś byli uchodźcy a teraz LGBT. Zapytany na Mazowszu o Marsze Równości prezes powiedział: – Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. Mój brat świętej pamięci, warszawiak, gdy był prezydentem Warszawy to zakazał. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów UE. No, uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo są całkowicie pod wpływem tej ideologii. To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to – uważa Jarosław Kaczyński.

 

Po zdarzeniach w Białymstoku prezes PiS wymyślił, że polskie sądy są pod wpływem ideologii LGBT. Krótko mówiąc jest coraz gorzej, bo kiedyś to tylko jeden z dziesięciu tysięcy sędziów ukradł wiertarkę, a dziś tragedia, sami geje. Zresztą cała opozycja i samorządy w dużych miastach to też geje. Jest ich tam tak dużo, że aż PiS przegrało wybory.

„Ta nienawiść była kiedyś do uchodźców, teraz temat umarł już śmiercią naturalną, no to teraz się szuka innych tematów w PiS na gwałt. Takim tematem chwilowo jest środowisko LGBT” – ocenia Joanna Senyszyn z Sojuszu Lewicy Demokratycznej

 

A Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej uważa, że – „Dokładnie Jarosławowi Kaczyńskiemu chodzi o to, żeby na siebie napuszczać różne grupy społeczne, żeby taki marszałek Kuchciński mógł w ciszy, i przez nikogo niekontrolowany, latać samolotami rządowymi”.

Internauci są podobnego zdania: „Widocznie wyszło im z badań, że szczucie na mniejszości na prowincji im się opłaca to cynicznie szczują. Kościół się dołączył. Będzie z tego w końcu tragedia ale zgoni się na…ofiary i opozycję. Mam nadzieję, że ktoś, kiedyś ich z tej makiawelicznej hucpy rozliczy”.

Czas pokaże, jak bardzo opłacalne było straszenie. Jedno jest pewne, rozdawanie kasy zawsze jest skuteczne, a o tym prezes szczegółowo poinformuje na początku września. Wiadomo im bliżej wyborów tym lepsza pamięć wyborcy.

/md/

Źródło: tvn24

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
smętekewaMarekHerodAntypisJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

W III Rzeszy było tak samo, najpierw szczucie i nagonka („nie kupuj u Żyda”), potem zaczęły się pogromy (noc kryształowa), w niedługim czasie zmuszanie do emigracji – za cenę całego majątku, aż wreszcie zaczęły się plutony egzekucyjne i komory gazowe. Kochane pisiorki, jesteście już gotowi mordować?…..

Jantar
Jantar

Oczywiście, że tak! Obrona Terytorialna złożona z narodowców i kiboli jest po szkoleniach i tylko czeka, żeby sobie do lewactwa postrzelać. Z błogosławieństwem kościelnych hierarchów, którzy systematycznie wypowiadają się o wojnie religijnej, którą Polacy muszą wygrać za wszelką cenę.

PS. Ciekawy będzie ten dokument o Piusie XII i jego współpracy z Hitlerem. W III Rzeszy przecież ówczesny Episkopat i księża niższego szczebla popierali Hitlera i tak samo, jak nasi dzisiaj szczuli na innych Niemców.

Zwinka
Zwinka

„Czy jesteście gotowi na wojnę totalną ? ” I ryk tysięcy gardeł : Sieg heil !!! Sieg heil !!! Sieg heil !!! A żeby było jeszcze ciekawiej, ostatni Parteitag został wyznaczony na dzień …2 września 1939 r. pod hasłem „Chwała pokojowi”… Nie odbył się, bo Wódz akurat był bardzo zajęty napadem na Polskę … Nie tak znów dawno mogliśmy obserwować, co się działo w Jugosławii, gdzie odpowiednio napuszczony sąsiad mordował sąsiada, obok którego żył spokojnie całe dziesięciolecia… Żyjemy na beczce z prochem … . Nie pytaj więc, czy pisiory gotowe byłyby mordować …bo historia pokazuje, że podkręconemu motłochowi wystarczy jeden… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

A tak w ogóle, to co prezes ma przeciwko homoseksualistom ?

HerodAntypis
HerodAntypis

To jest złość eunucha w haremie.

smętek
smętek

Przecież musi mieć jakiegoś wroga. Imigranci się wypalili, zamach smoleński też to ma homoseksualistów.

Bart
Bart

Chyba nikt nie jest zaskoczony…, NSDAP też faszyzm wprowadzała etapami.

Maciek123454321
Maciek123454321

Z małą różnicą, pisiorki przy nazistach to dupki żołędne. Hitler w kilka miesięcy zrobił to, co pisiory próbują zrobić bezskutecznie przez 4 lata – wsadzenie opozycji do obozu koncentracyjnego (wtedy był tylko jeden, w Dachau), dekret o zawieszeniu konstytucji Republiki Weimarskiej (słynna ustawa o ochronie narodu i państwa – „Verordnung zum Schutz von Volk und Staat”) podpisany przez zniedołężniałego prezydenta Hindenburga, terror na ulicach. Dziś mamy w Polsce też zniedołężniałego prezydenta, i co? Jajco. Ale uwaga, danie pisiorom szansy na drugą kadencję oznacza faktyczny koniec Polski, jaką znamy i kochamy. Rozpęta się terror czarnej zarazy (skoro Jędraszewski może tak gadać,… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Bo jest też mała różnica między Polską obecnie a III Rzeszą. Ta różnica to nasze członkostwo w UE i kasa z niej płynąca na wyborcze przekupstwa PiS-u. Teraz też przecież Kaczyński na piknikach kampanijnych obiecuje więcej kasy dla rolników, a skąd ją weźmie, jak UE powiąże wszystkie wypłaty z praworządnością? Wtedy nie będzie już powodu, dla którego Polska miałaby dalej tkwić w tej lewackiej UE. Przypominam też, że Polska może wyjść z UE tylko po przegłosowaniu w Sejmie odpowiedniej ustawy zwykłą większością głosów, a to nawet obecnie dla Kaczyńskiego nie jest problemem. Przegłosują w Sejmie i Senacie w ciągu kilku… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

NAM mówi. Suwerenowi nie, bo dla niego „wolność” to puste słowo. Czarna zaraza ( ja też nie mam zahamowań ) podbechta motłoch, jak zawsze w historii. I kij im w OKO, ważne, żeby do urn poszli ci, którzy poprzednie wybory zlekceważyli.

Jarek
Jarek

Albo równo dla wszystkich, albo zostaje po staremu. Zakazujemy ‚szerzenia ideologii” LGBT to również każdej innej ideologii np. zero procesji i pielgrzymek. Nie mówiąc o przedwyborczych pisowskich piknikach nie wiadomo dlaczego nazywanych rodzinnymi. Bo tam też jest szerzona ideologia. Jako żywo przypominająca tą sprzed jakichś 80 lat – „ein volk, ein reich, ein fuhrer”. Trawestując hasło również z tamtych lat zacytuję „Polen, erwoche!”. Polacy, obudźcie się! Zanim będzie za późno…

Jantar
Jantar

I znów przypomnę słowa Kaczyńskiego z wywiadów. Kilka miesięcy po wygranych wyborach w 2015 r. w wywiadzie powiedział, że doskonale wie, że część społeczeństwa nazywa go polskim Hitlerem, ale to jest ta część społeczeństwa, która nie wie, co jest dobre dla Polski, dla Polaków, to są esbeckie wdowy, element animalny. Ale i tak tym określeniem jest zachwycony, bo tak jak Hitler wiedział, co jest dobre dla Niemiec, żeby było mocne państwo, tak i on doskonale wie, co trzeba zrobić, żeby Polska była silna. I on to wszystko niezależnie od protestów wprowadzi.

Jantar
Jantar

Jest nowy sondaż: PiS z samodzielną większością – ok. 42%. Do Sejmu wchodzi PSL z Kukizem – ok. 7%. Poza tym Koalicja Obywatelska, Lewica i jeden mandat dla mniejszości niemieckiej. Sondaże nigdy nie oddają późniejszych wyników, więc spokojnie możemy założyć, że wraz z Kukizem i PSL-em PiS spokojnie uzyska większość konstytucyjną. Powiecie, że przecież PSL i Kukiz są w opozycji, ale ja przypomnę, że ostatnio sporo posłów obydwu partii przeszło do PiS, nie wspominając już o tym, że Kukiz przez te 4 lata wspierał Kaczyńskiego absolutnie we wszystkim i jeszcze w ubiegłym tygodniu negocjował przystąpienie partii do PiS-u. Nie mam… Czytaj więcej »

Marek
Marek

To właśnie tak ma wyglądać ta „prawdziwa demokracja” która Kaczyński chce wprowadzić zakazać wszystkiego co się prezesowi i partii nie podoba.
Jakoś dziwnie przypomina to dyktaturę i to tę najgorszego rodzaju, faszystowską, ale co tam debile wyborcy pisu i tak nie rozumieją i zagłosują za faszyzmem, a reszta dalej wierzy, że Unia czy wybory coś zmienią. Ja nadal uważam, że nawet jakby nie udało się pisowi sfałszować wyborów to i tak władzy nie odda, a Polacy mu na to pozwolą, taka nasza natura, musi mieć but nad sobą bo żyć sami, wolni nie potrafimy.

ewa
ewa

Kaczyński jedzie na więs , robi kampanię wyborczą i jak zwykle kłamie, przeciez ten facet w ogóle nie szanuje ludzi

smętek
smętek

Te nieżyjący brat dyktatorka został prezydentem Warszawy bo zapowiadał, że obydwaj znajdziecie tego kto podkładał „bomby” przy wyjściach z metra. Napływowi Warszawiacy uwierzyli i w bomby i w to, że znajdziecie sprawcę/ sprawców. Sprawcy do dzisiaj nie znaleziono a brat nieboszczyk zostawił rozkopane Krakowskie Przedmieście i tyle dla nas zdziałał. A dyktatorowi marzy się żeby mógł mieć obozy i kolonie karne gdzie z radością zamykałby przeciwników politycznych.