Kaczyński o obronie cywilizacji – „Ci, którzy nie walczyli (z LGBT przyp. red.) – przegrali”

Jakim premierem Jarosław Kaczyński był 13 lat temu?

Nie chodzi o żadną wielką reformę dla reformy, ale większą sprawność rządzenia i działania” – tak o rekonstrukcji rządu powiedział prezes Kaczyński w wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Sieci”.

 

Poseł PiS wyraził nadzieję, że planowane zmiany wpłyną znacząco na koordynację i nadzór tego co dzieje się w rządzie.

W dalszej części wywiadu Kaczyński zapowiedział stanowczą walkę z ideologią LGBT, która w jego opinii jest wielkim zagrożeniem dla cywilizacji.

 

Ci, którzy nie walczyli – przykładów z Europy nie brakuje – przegrali. Ja ręki do tego, żebyśmy przegrywali z tym, co uważam za zagrażające samym fundamentom naszej cywilizacji, nie przyłożę” – zapewnił czytelników tygodnika prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Zostań patronem KODUJ24.PL

wb

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Marekjack DunsterZwinkaKundziaAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Agnieszka
Agnieszka

Dla mnie zagrozeniem dla cywilizacji jest kaczynski i jego tepota.

Kundzia
Kundzia

Rozumiem że kaczor mówi o sobie,nie walczył i przegrał.Siedzi na tapczanie i dalej bawi się żołnierzykami( ołowianymi).

Zwinka
Zwinka

Coś jest na rzeczy. Kaczyński niszczy cywilizację w Polsce.

jack Dunster
jack Dunster

he’s one sick puppy, his followers are sick too… as is Poland’s version of the Catholic church. There is a dire need for psychiatric treatment amongst the purported leaders and moral leaders of this country

Marek
Marek

Trzeba walczyć „rozumnie”. Doprecyzowując „rozumnie” nie znaczy zbyt łagodnie. – Rozumnie nie znaczy, że nie walczyć albo walczyć z jakąś niebywałą łagodnością czy bez gotowości użycia wszystkich środków, którymi dysponuje naród w obronie praw, jestem za tym, by aktywnie przeciwstawiać się tym zagrożeniom dla naszej cywilizacji i naszego życia jakie stanowi pis. Powyższe to są słowa samego kaczyńskiego z tego wywiadu dostosowane tylko do innego zagrożenia. Kaczyński i pis nie mają obaw użycia wszystkiego (w oryginale „wszystkich środków, którymi dysponuje państwo”) Przeciw nam, a my dalej się nie bronimy. Dalej zniszczenie durnej kłamliwej ciężarówki na sumę „wacików” to zbyt wiele.… Czytaj więcej »