Kaczyński odmówił debaty ze Schetyną – „Deweloper bohatersko chowa się pod pierzynkę”

Bój to będzie prawdziwy… Schetyna kontra Kaczyński. Niech Polacy zdecydują

Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie weźmie udziału w debacie o miejscu Polski w Unii Europejskiej, zaproponowanej przez lidera Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetynę – informuje wp.pl. Oficjalnym powodem jest niepodpisanie przez szefa Platformy deklaracji w sprawie przyjęcia w Polsce euro, którą kilka dni temu przedstawił Kaczyński. – „PiS oczekuje od Schetyny podpisania – w imieniu Koalicji Europejskiej – „prostej deklaracji” ws. przyjęcia waluty euro” – tłumaczyła wp.pl rzeczniczka partii Beata Mazurek.

Internauci nie uwierzyli jednak w tłumaczenia Mazurek: – „No to ja w stylu Tuska. Do debaty trzeba mieć wiedzę i odwagę – więc nie ma tematu”; – „Kaczyński i debata to zbiory rozdzielne. Co innego pociągać za sznurki z tylnego siedzenia.”; – „Deweloper jak zawsze bohatersko chowa się pod pierzynkę. Trauma od czasów zamiecenia nim podłogi przez Tuska dalej jest silna. W takim razie nikt z opozycji nie powinien brać żadnych pisemek rozsyłanych przez PiS na poważnie”.

Odmowy Kaczyńskiego spodziewali się dziennikarze. – „Jarosław Kaczyński przegrał wybory parlamentarne w 2007 r. po debacie z Donaldem Tuskiem. Po co miałby powtarzać ten błąd?” – napisał Michał Protaziuk z gazeta.pl. – „Umówmy się. Po doświadczeniach 2007 roku, potwierdzonych w 2010. Prezes nie weźmie już nigdy udziału w żadnej debacie” – to opinia Kamila Dziubki z onet.pl.

bt

Źródło: wp.pl, Twitter

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Andaparagraf22KubaJabisMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Dziennikarze spodziewali się odmowy ? Ciekawe, bo ja byłam pewna. Lęk tego człowieka przed ludźmi spoza swoich hajduków i ochroniarzy znany jest od dawna.

Mariola
Mariola

Prawdziwy bohater i mówca. Cóż wymagać od ignoranta. Merytoryczna debata przerasta tego człowieczka. Ma złe wspomnienia ze szkoły, ma złe wspomnienia z debat. Pielęgnuje dalej swoje kompleksy i chore ambicje. Mam nadzieję, że najbliższe wybory nas uwolnią od tych ideologii, a pan Jarek odpowie za wszelkie zło, które wyrządził.

Anda
Anda

Od kiedy Kaczyński dostał lanie w debacie z Tuskiem w 2007 i z Komorowskim w 2010, wyciągnał 2 wnioski: żadnych debat i żadnych nieustawionych wywiadów. Dlatego nie zobaczymy bohaterskiego prezesa ani w rozmowie ze Schetyną ani z Moniką Olejnik. Oboje tak by go roznieśli, że mógłby potem nie trafić w drzwi do swojego biura na Nowogrodzkiej.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Kaczyński będzie debatował, ale nie ze Schetyną, tylko z Gowinem, Błaszczakiem, Mazurkową, Czarneckim itp. itd.

Anna
Anna

kaczynski jest TCHORZEM !!!!!!!!!!!!!!!

Maciek123454321
Maciek123454321

Pieprzonym tchórzem.

Obserwator
Obserwator

„Trauma od czasów zamiecenia nim podłogi przez Tuska dalej jest silna”- świetne!

Jabis
Jabis

Ktoś może wie … dlaczego rzeczniczką PIS jest Beata Mazurek?

Kuba
Kuba

Bardziej inteligentnej osoby w PISe nie ma

Jabis
Jabis

Posłuchał Tuska!? 😉
„Żeby wejść do strefy euro, trzeba prowadzić odpowiedzialną politykę finansową, więc póki co nie ma tematu …”

paragraf22
paragraf22

Odmową debaty przyznał Panu Tuskowi rację.l