Kaczyński ogłosił publicznie kolejne zagrożenie, przed którym może obronić Polskę tylko PiS

Kaczyński wejdzie do gry w ostatnich dniach kampanii?

Chyba już żadna strona polityczna w Polsce nie bagatelizuje znaczenia jesiennych wyborów parlamentarnych. Prawo i Sprawiedliwość już ogłosiło, że w tym roku politycy nie pojadą na wakacje, a Jarosław Kaczyński przedstawia społeczeństwu wizję zagrożeń, przed którymi może obronić Polskę tylko jego partia. Podczas sobotniego zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” w Spale Kaczyński wymienił dwa najważniejsze zagrożenia dla naszego kraju. Pierwszym z nich jest atak na Kościół, a drugi to atak na państwo polskie.

Zdaniem Kaczyńskiego istnieją osoby czy też grupy, które nie akceptują przemian po 1989 r.  I to oni, jak twierdzi prezes PiS, nie są zadowoleni, ” że podmiotowa, silna, rosnąca w siłę Polska jest czynnikiem, który zmienia geopolitykę europejską.”

W wyniku działań „wrogich” sił Polska miała być landyzowana, a nawet pozbawiona własnej armii. Jak oświadczył w sobotę Kaczyński pomysł likwidacji Wojska Polskiego proponował mu w 19991 r, ówczesny premier, Jan Krzysztof Bielecki.

Polska jako podmiot polityki zagranicznej miała być zlikwidowana” – straszył prezes. Oczywiście Kaczyński nie omieszkał dodać, że dzięki polityce PiS realizowane są wielkie przedsięwzięcia geopolityczne, którym ponownie próbują przeszkodzić wrogowie głoszący siłę Polski samorządowej. „Ona nie będzie wielka, tylko w ogóle jej nie będzie. O to tutaj chodzi, chodzi właśnie o zrealizowanie tego planu. Musimy wygrać po to, żeby Polskę obronić” – przekonywał swoich słuchaczy Kaczyński. Słowa prezesa spotkały się, jak zwykle z ostrą krytyką internautów, którzy nie pozostawili na nim przysłowiowej suchej nitki.

wb

Źródło: wpolityce.pl; twitter.com 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JabisMaciek123454321RyszardGrzegorzRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Wodzu, prowadź na komary.!!!

Rafał P
Rafał P

Śmiać się czy kląć? Co ten karaczan jeszcze wymyśli? O ile myśli.
A ciemny lud to pewnie kupi.

Grzegorz
Grzegorz

Co by było gdyby Polska miała broń jądrową? Odpowiem- Koniec Świata! J.Kaczyński użył by jej nawet do zniszczenia opozycji!To człowiek szalony!

Ryszard
Ryszard

To, że taką informacją dzieli się teraz po 28 latach, ktoś o stanie psychicznym najdelikatniej mówiąc pozostawiającym dużo do życzenia i ktoś, kto tak na dobrą sprawę powinien rezydować w zamkniętej jednostce specjalistycznej zajmującej się medycznie takimi przypadkami nie powinno stanowić żadnego problemu i nie powinno zasługiwać na żadną reakcję. Ele tak się składa, że w kraju pod tytułem Polska takie indywidua decydują o losach narodu i abstrahując od tego jak tragicznie to wygląda i jakie niewyobrażalnie katastrofalne skutki będzie miało szanując demokrację nic nie możemy na to poradzić. To czy Krzysztof Bielecki powiedział coś takiego czy też nie ma… Czytaj więcej »

Maciek123454321
Maciek123454321

Wobec tak piramidalnych bzdur tym bardziej należy NATYCHMIAST udać się w Polskę gminną i powiatową. Te bzdury wymagają repliki – i to nie w internecie ani w mediach, ale na miejscu, osobiście. Kiedy kandydaci (albo kandydaci na kandydatów) do parlamentu wyruszą w teren?!?!?!?!?!

Jabis
Jabis

Program straszenia … był programem wszystkich partii, nawet korwinowców. Ponad 70% z podstawowym wykształceniem zagłosowało na PIS, na KE 50% z wykształceniem średnim i wyższym. Gdzie tu miejsce na rozum? To nie tylko Polska … świat też zdziczał. Kogo wybrali sobie w USA?

Zwinka
Zwinka

To prawda. Przez świat idzie i głośno tupie Marsz Triumfującej Głupoty.