Kaczyński pisze list do zwolenników „dobrej zmiany”

Kaczyński pisze list do zwolenników "dobrej zmiany"

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński nie przecenia wyniku wyborów do PE i z troską myśli o rezultacie jesiennych głosowań do krajowego parlamentu.

Stąd pewnie decyzja o oficjalnych podziękowaniach za majową mobilizację elektoratu i list, jaki wystosował do sympatyków oraz wyborców PiS, w którym jednocześnie zachęca do głosowania na jego partię.

Prezes przekonuje w nim, że „dla pomyślności ojczyzny” sprawą kluczową jest zwycięstwo PiS, a w efekcie bezwzględna większość w Sejmie.

Komplementuje swoich wyborców:

„To właśnie dzięki Państwu, dzięki wszystkim Osobom, które doceniły naszą wiarygodność, odnieśliśmy ten jakże cenny wyborczy sukces” — czytamy w liście.

Następnie przekonuje, że w nadchodzących jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu „rozstrzygać się będzie przyszłość naszej ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany”.

Dalej prezes PiS apeluje, by jesienią zwolennicy PiSjeszcze tłumniej” udali się do urn i tym samym oddali jeszcze więcej głosów na jego partię. Kaczyński obiecuje „w zamian”, że partia będzie „jeszcze ciężej pracować dla Polski”.

/j/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
GrześJantarwladzioMarekewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariola
Mariola

To pewnie zostanie odczytany w większości kościołów, tuż przed wyborami.

Waldemar
Waldemar

Ludzie listy piszą… Jak widać, kiełbasa jest na wyczerpaniu, zostały juz tylko obietnice kolejnej dostawy.

AntyKaczor
AntyKaczor

Wzmianka o bezwzględnej większości parlamentarnej brzmi jak prośba kata do skazańca, by ten sam sobie ukręcił i założył powróz na szyję.

ewa
ewa

nie bo pekne ze śmiechu, dobra zmiana? a może by tak Kaczyński wyjść do wyborców ale bez barierek , bez ochroniarzy i z nimi porozmawiać tak normalnie, jak robi to większo,śc polityków z opozycji co? może sie boisz

Marek
Marek

Dobra zmiana nie ma wyborców, ma fanatyków i wyznawców a tacy kiepsko czytają jeśli w ogóle potrafią. Jeśli więc ten list nie zostanie odczytany w specjalnym i obowiązkowym wydaniu „wiadomości” TVP to nie dotrze do wyznawców pisu.

Jantar
Jantar

Ależ będzie odczytany w Wiadomościach i założę się, że będzie przypominany wiele razy, żeby wbić wyznawcom w pamięć!

wladzio
wladzio

Partia będzie jeszcze bardziej pracować nad problemami które sama stworzy!

Grześ
Grześ

jest nadzieja , wcześniej był list do braci moskali i nic nie wyszło i tym razem będzie podobnie, ktoś kto ma choć odrobinę oleju nie da się zwieść.