Kaczyński pojechał do kościoła w obstawie 4 pojazdów. Czego on się boi!?

Prezes obronił nas przed zła Unią. Chwała mu za to!

Prezes PiS Jarosław Kaczyński pojechał do kościoła św. Benona w Warszawie. Dziennikarze „Super Expressu”, którzy sfotografowali jego wizytę, zdziwili się, że Kaczyński podczas podróży był chroniony przez kolumnę czterech aut.

 

Wśród pasażerów pojazdów mieli znajdować się policjanci w mundurach i po cywilnemu oraz funkcjonariusze specjalistycznej GROM Group.

Czy faktycznie taka obstawa powinna towarzyszyć Kaczyńskiemu w drodze na mszę? Prezes rzeczywiście powinien obawiać się zamachu na swoje życie?

Takie traktowanie przywódcy Zjednoczonej Prawicy budzi w Polakach irytację. Komentujący sprawę internauci zwracają uwagę na to, że taka ochrona prezesa musi być bardzo kosztowna i jest pokrywana z pieniędzy wszystkich podatników. Wielu z nich porównuje nawet ochronę Kaczyńskiego do ochrony… prezydenta USA.

 

Jeszcze inni piszą, że prezes PiS jest po prostu przewrażliwiony na swoim punkcie. „Słyszałem, że polskie służby mają zamiar zgasić słońce, żeby nadszyszkownik Sączyjadek nie obawiał się swojego cienia” – napisał jeden z użytkowników o2.pl.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Mamy szczęście, że nie robi zakupów, strach pomyśleć co by się działo przed Biedronką! Barierki, kordon policji z pałami i gazem łzawiącym strach się bać” – surowo ocenił jeszcze inny czytelnik przywołanego serwisu.

/nt/

Źródło: o2.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dociekliwy
Dociekliwy
1 grudnia 2020 16:24

Tusk jeździ hulajnogą po Brukseli” – tak ale Tusk jest młodszy i ma zdrowe nogi.
Samochodów jest cztery bo gdzieś trzeba przewozić system podtrzymywania życia. Załogi są dla niepoznaki żeby wruk się nie zorientował.

Dron
Dron
1 grudnia 2020 17:42

Cysorz to ma klawe życie.

Skierka
Skierka
1 grudnia 2020 18:49

Tak bardzo chce być KIMŚ, że nocami rozmyśla o Eligiuszu Niewiadomskim.. Tylko jest różnica, nikt sobie rąk nie chce ubrudzić gnojem.. Bić nie ma po czym, niech się przynajmniej drapie!
Ciekawe komentarze internautów w cyfrowej Wyborczej: jedna limuzyna wiozła brzuch, druga łupież, trzecia sowiecką mentalność, czwarta nienawiść. Ta ostatnia moim zdaniem chyba by się nie zmieściła..
Brzydki kurduplu wszawy rodem [..] (Robert Burns, Do mendy)

Zwinka
Zwinka
1 grudnia 2020 20:32

Nie wie, że są drony?

Kundzia
Kundzia
1 grudnia 2020 20:35

Taki bohater że boi się suwerena i swojego cienia. Niech jeszcze wojsko zatrudni do ochrony swojej dupy stary pokurcz.

malgoska
malgoska
2 grudnia 2020 13:17

Nie zazna spokoju do końca żywota. Ha ha ha

Były katolik
Były katolik
2 grudnia 2020 14:52

To jest obsesja naszego Słońca i dyktatora po rzekomym zamachu w Smoleńsku na drugiego geniusza od wszystkiego

Rafapon
Rafapon
2 grudnia 2020 22:23

A te bezpieczniki zabierając z domu Kaczora zakładają mu tylko kamizelkę kuloodporną, czy może też pampersy, tak na wszelki wypadek?