Kaczyński, przyjaciel zwierząt!

Kaczyński, przyjaciel zwierząt!

Media rozpisują się o pewnym wydarzeniu, które miało miejsce w Sejmie. Do Jarosława Kaczyńskiego podeszła posłanka z KO, Katarzyna Piekarska.

 

Prezes pocałował ją w rękę i podpisał się pod przyniesionym przez nią dokumentem. Jak skomentował to dziennikarz Polsat News Klaudiusz Slezak, „Piękny obrazek. Katarzyna Piekarska rozmawia z Jarosławem Kaczyńskim na sali sejmowej. Po rozmowie Jarosław Kaczyński całuje Katarzynę Piekarską w rękę. Ta się obraca i wyraźnie mówi ‚wow”.

Już wiadomo, że pani Piekarska zaprosiła prezesa PiS do Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół zwierząt, a takiej prośbie Kaczyński nie mógł odmówić, bo przecież losy zwierzaków zawsze był mu bardzo bliskie.

 

Tak więc posłanka Piekarska zadowolona, jej Zespół powiększył się o kolejną osobę i to taką ważną, a ja zastanawiam się, w jakiej rzeczywistości my żyjemy, gdy zachowanie, które powinno być normą, urasta do rangi cudu.

Zastanawiam się też, czy coś nagle odmieniło prezesa czy też to kolejne przeobrażenie, tak potrzebne na czas kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy.

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o