Kaczyński rozwiązuje struktury PiS. W tle rzucanie „kur***mi” i groźby

Kaczyński wygłosił polityczne przemówienie w kościele. „Służą sprawie niszczenia…”

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zdecydował o rozwiązaniu struktur partii w Wałbrzychu. Poinformował o tym na Twitterze Krzysztof Sobolewski.

Na wniosek Pełnomocnika Okręgowego PiS okręgu nr 2 Wałbrzych Michała Dworczyka decyzją prezesa PiS z dnia 12 stycznia 2021 r. nastąpiło rozwiązanie organizacji terenowej PiS w mieście Wałbrzych oraz wykluczenie wszystkich członków PiS w mieście Wałbrzych” – napisał polityk PiS.

 

Decyzja Kaczyńskiego jest efektem konfliktu w wałbrzyskim PiS. Konflikt wybuchł po tym, gdy władzę w lokalnym PiS przejął Kamil Zieliński, który jest uważany za bliskiego współpracownika  Michała Dworczyka.

Kandydatura Zielińskiego nie odpowiadała części lokalnych polityków partii władzy. Niektórzy z nich podpisali się pod specjalną petycją do prezesa Kaczyńskiego. Zaproponowali w niej odwołanie nowego szefa PiS w mieście.

 

Jeden z polityków, którzy podpisali dokument, Radosław Łoziński, spotkał się nawet ze stronnikami Zielińskiego, Bartłomiejem Grzegorczykiem i Januszem Czyżem, którzy bezskutecznie próbowali przekonać go do cofnięcia podpisu.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Łoziński nagrał swoich rozmówców, którzy nie zachowywali się w kulturalny sposób.

„Czego ty człowieku, k…, prowokujesz. Ja doceniam, że jesteś odważny chłop i nie spier… jak reszta, ale nie prowokuj, bo, k…, człowieku, zniszczą cię. Nie działaj przeciwko, stań sobie, k…, grzecznie z boku. Podpisałeś petycję, k…, a po co, do czego, 10 osób was podpisze na 100? (…) i później do kogo się będą przypie…” – Czyż mówił na zarejestrowanym przez Łozińskiego nagraniu.

W dalszej części Grzegorczyk i Czyż przekonywali, że Zieliński przejął władzę, bo chcieli tego najważniejsi politycy Zjednoczonej Prawicy w Warszawie.

/nt/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
13 stycznia 2021 20:21

Ośmiorniczki na tle tego gówna, które codziennie wylewa się z PiS-u, to naprawdę……………………

Marek
Marek
13 stycznia 2021 20:25

Najważniejsze pytanie i kwestia jaką w tej sprawie należałoby poruszyć, a żadne media nie poruszą jest następująca: Czy w partii demokratycznej, o demokratycznych strukturach, możliwe i właściwe jest takie emocjonalne bez przemyślenia działanie jednego człowieka? I czy w demokratycznej partii jeden człowiek powinien mieć prawo takie decyzje podejmować? Czy nie mamy po raz kolejny do czynienia z dowodem na to, ze pis jest partią antydemokratyczną?

Zwinka
Zwinka
13 stycznia 2021 21:04

A jakie było oburzenie na główne hasło Strajku Kobiet , chociaż od dawna wiadomo, że inny język do dziadersów nie dotrze.
P.S. Nie było aktualnego zdjęcia ???

Waldemar
Waldemar
13 stycznia 2021 22:06

Przynajmniej działacz był szczery: klasyczne korytogate.

andre
andre
14 stycznia 2021 08:45

szanowny obywatelu kaczyński mam propozycje, rozwiąż pan samego siebie korzyści będą podwójne uwolni pan polskę od dyktatury a pana poplecznicy zapewne pójdą w pańskie ślady i tym sposobem pis przestanie istnieć a polska znowu stanie się wolnym demokratycznym krajem, pizdrawiam

Jantar
Jantar
14 stycznia 2021 14:17

Całe to nagranie to najlepszy dowód na to, że PiS to partia wodzowka: o wszystkim decyduje prezes, a działacze mają wykonywać jego polecenia, mają mówić i robić to, co wódz im każe. Za przeproszeniem, bez zgody, a nawet wiedzy, samozwańczego emerytowanego zbawcy narodu żaden działacz nie może nawet pierdnąć.

Oto cała prawda o PiS.

Tak samo, jak partię, prezes postrzega zarządzanie Polską i blisko 40 milionami obywateli. Sam to zresztą powiedział w wywiadzie: „Tylko my wiemy, co dla Polaków jest najlepsze, tylko my wiemy, co Polakom potrzebne jest do szczęścia i my zmusimy każdego Polaka, żeby był szczęśliwy tak, jak my tego chcemy!”.

druh Marek
druh Marek
14 stycznia 2021 18:53

Chłopcy z żoliborskiej ferajny, kierowanej przez starego zgreda pogadali sobie ” jak czekista z czekistą”- dobrze że nie mieli przy sobie broni.

Janina
Janina
14 stycznia 2021 19:41

HURRRA !!! Wałbrzych wolny od PIS !