„Kaczyński ucieka od problemu kościelnej pedofili” – znowu straszy uchodźcami i szariatem

„Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje”

„Ładnie się musi palić, żeby iść już w takie bzdury totalne… To już jest walenie na oślep. Raz weszło straszenie uchodźcami, to pójdziemy jeszcze raz. Mam złą wiadomość: ten temat już wygasł” – skomentował jeden z internatów powrót prezesa PiS do retoryki sprzed prawie czterech lat. Na konwencji w Łodzi Kaczyński znowu wywołał temat zagrożeń, które stanowią uchodźcy.

 

– „Co się dzieje na zachód od naszych granic, to państwo wiecie. Nie chcę tego opowiadać, bo znów będą mówili, że mam jakieś uprzedzenia. A ja mówię po prostu o faktach. Faktach, którym się nie da zaprzeczyć” – twierdził Kaczyński. Jak zwykle – nie przytoczył ani jednego rzekomego faktu. Zapytał działaczy PiS zebranych w sali 4-gwiazdkowego hotelu w Łodzi: – „Czy chcecie państwo, żeby w Polsce były strefy, gdzie rządzi szariat?”. Oczywiście, usłyszał chóralnie „Nie”.

Przypomnijmy – w 2015 r. Kaczyński w Sejmie podczas debaty na temat uchodźców stwierdził, że „W Szwecji są 54 strefy, gdzie obowiązuje szariat i nie ma żadnej kontroli państwa”. Tę wypowiedź prostował ambasador tego kraju w Polsce, podkreślając na Twitterze: – „W Szwecji obowiązuje szwedzkie prawo”.

– „Im się już naprawdę tematy do straszenia innych skończyły”; – „Znowu ta zdarta płyta… zieeeeew…. Ale swoją drogą to te sondaże na Nowogrodzkiej muszą być naprawdę dramatyczne”; – „Pan Jarek brzmi jak stara, zdarta płyta. Po raz kolejny usiłuje uczynić Polskę zakładnikiem swoich strachów i lęków. Ale to już nie działa:)”; – „Ten znowu ze swoimi wariactwami? Póki co nie grozi nam szariat, tylko mamy coraz bardziej katolickie państwo wyznaniowe” – komentowali internauci.

„Kaczyński ucieka od problemu kościelnej pedofili i straszy „strefami, gdzie rządzi szariat”! Panie Prezesie, w strefie bezkarności dla co najmniej 380 kościelnych pedofili rządzicie Wy. Macie ich na tacy! Są wymienieni w raporcie! Trzymacie nad nimi i ich szefami parasol ochronny!” – podsumował na Twitterze Michał Szczerba z PO.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AnlelmordazdradzieckaMarekJantarMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wladzio
wladzio

Szariat nie może mieć przewagi nad Katoszariatem!

PiJar
PiJar

Czy chcecie państwo dalej składać feudalną daninę z waszych dzieci zboczonym księżom-pedofilom? Jeżeli tak, to głosujcie na PiS!

mas60
mas60

W PiSie musi być rzeczywiście niewesoło. Naprawdę się boją, że przegrają. 🙂

Maciek123454321
Maciek123454321

Oczko się odlepiło. Temu misiu.

Jantar
Jantar

Straszy szariatem, a wprowadza to samo, tylko tylnymi drzwiami i pod patronatem Kościoła Katolickiego.

Marek
Marek

Znowu były „wszystkie strachy Jarosława K.” Prezes już inaczej nie potrafi, dla niego dzień bez wroga jest dniem straconym. Nie ważne czy realny czy tylko wyimaginowany ale musi być wróg. Kiedyś dzieci straszyli złym wilkiem z lasu, ale w końcu okazało się że w żadnym lesie nie ma wilków. Wyborcy PiS są jak te dzieci z dawnych lat, lubią ten dreszczyk strachu który przechodzi im po plecach, i nic tak nie mobilizuje jak strach. Czyli PiS-owski wyborca jest strachliwy, to dziwne bo przynajmniej część na marszach „podobno patriotycznych”, są krzykliwi, lubią nosić kominiarki palić race i wyciągać ręce. Poza strachem… Czytaj więcej »

mordazdradziecka
mordazdradziecka

Straszy jak Hitler. Podobny ton i słownictwo.

Anlel
Anlel

Ayatollah Kaczyński am tworzy szariat katolicki.