Kaczyński wkurzony. Krążą pogłoski, że Duda może stracić poparcie PiS w wyborach

Kaczyński wkurzony. Krążą pogłoski, że Duda może stracić poparcie PiS w wyborach

Nikt nie wie, ile w tym prawdy, a ile wyssanych z palca spekulacji, ale Super Express zaryzykował i pisze otwarcie, że ostatnie 11 – minutowe spotkanie Kaczyńskiego z Andrzejem Dudą zakończyło się awanturą.

 

Dziennik cytuje osobę z najbliższego otoczenia prezesa: „Jarosław Kaczyński traci cierpliwość. Słychać głosy, że wystawimy innego kandydata na prezydenta”.

Ponoć nie była to sympatyczna rozmowa i miała dotyczyć przekazania 2 mld zł na TVP. „Prezes przekazał prezydentowi, że liczy, iż podpisze ustawę abonamentową. Nie było dyskusji w tej sprawie” – oznajmił SE jeden z wysoko postawionych polityków PiS. „Ale prezydent oświadczył, że ją zawetuje” – dodał.

 

Delikatnie mówiąc prezes wyszedł z tego spotkania bardzo zły. Traci cierpliwość. Rozważane są różne scenariusze. Łącznie z tym, że zostanie wycofane poparcie dla Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich” – opowiada anonimowy informator SE.

Wcześniej głośno było o tym, że Andrzej Duda postawił warunek: podpisze ustawę tylko wtedy, kiedy pracę straci prezes telewizji publicznej, Jacek Kurski. Jak to się skończy i czy Duda ponownie ulegnie liderowi partii rządzącej dowiemy się już w piątek, bo na decyzję w sprawie ustawy o przekazaniu pieniędzy dla TVP ma czas do 6 marca.

/j/

Źródło: Super Express

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Polka gorszego sortuTomaszJantarHerodAntypisAntoni Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Zdaje się, że tym jednym posunięciem marszałek Senatu Tomasz Grodzki załatwił PiS. Genialne posunięcie – zaproponować przesunięcie 2 mld ze szczujni na dofinansowanie onkologii!!!! PiS chyba nie zdążył dostrzec pułapki, co świadczy o bezdennej głupocie pisiorów. Bezmyślnie zagłosowali za szczujnią, a dodatkowo jeszcze Lichocka załatwiła PiS pokazaniem „faka”. To tak, jakby za darmo zatankować samochód do pełna za friko i jeszcze dołożyć pełny zapasowy kanister. W dodatku pisiory nie zauważyły, że postawiły swojego pupilka dudeusza w sytuacji bez wyjścia. Jeśli podpisze – będzie kolejny pełny bak w samochodzie opozycji za darmo. Zawetuje – proszę jeszcze raz przeczytać artykuł. Skieruje do… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

A jeszcze Sekielscy ogłosili datę premiery 2-ej części dokumentu o pedofilii w Kościele na 28 marca. To też sporo namiesza. Jak mówią w wywiadach, ten film jest tak mocny, że nawet Kurski nie będzie w stanie go niczym przykryć.

I na dodatek na koniec roku ma być premiera kolejnej części na temat działań Watykanu w sprawach pedofilii, czyli głównie o naszym św. JP2.

W tej sytuacji sojusz PiS i Kościoła bardzo ucierpi. I dobrze, czas najwyższy.

Jacek
Jacek

I już radość na twarzy ! I już słoneczko pięknie świeci ! A to wiadomość ! A jeśli to nawet „fake news” to poproszę takich 1000 ! Hura ! A niech się wali .

Antoni
Antoni

To tylko chwila na radość, ale myślę, że to ułuda, niestety. Ta banda nie odpuści. Pieniądze dostanie TVPiS.

Maciek123454321
Maciek123454321

A opozycja dodatkowy pełny bak paliwa wyborczego. KURwizja może nie być w stanie pomóc dudziarzowi.

HerodAntypis
HerodAntypis

PiS w ruinie !!!

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Zakończenie spotkania po 11 minutach i tajemnica jaka otacza jego przebieg i wyniki przemawiają za brakiem zgody między Kaczyńskim i Dudą. Ale nie można wykluczyć, że mamy do czynienia z inscenizacją sztuki pt. Adrian I Niezależny, odegraną przed wyborcami. Teraz Duda w aureoli bohatera który stawił czoła samemu prezesowi zawetuje ustawę, a kur.wizja do wyborów będzie jechać na pożyczce z PeKaO S.A. (tego z żubrem, zrenacjonalizowanego). A potem dostanie swoje 2 miliardy.
P.S. Wycofanie poparcia dla Dudy na 2 miesiące przed wyborami byłoby samobójstwem PiS-u.

Maciek123454321
Maciek123454321

Bardzo wątpię w to weto. A nawet, jeśli, to grozi to buntem pisowskiego betonu. Wg mnie Kaczyński jest autentycznie wkurzony.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Tak czy siak, Duda dał się zapędzić w kozi róg. i trzeba przyznać rację panu Mastalerkowi -głównie przez swoich „fachowców” ze sztabu wyborczego.

Ryszard
Ryszard

No jeśli już ktoś nowy, to tylko Kaczor w osobie własnej. Niczego bardziej nie pragnąłbym.

Arek
Arek

Nie ma co się podniecać, to ustawka na Adriana niezależnego.

p.malawski
p.malawski

Nie wierzę w to no chyba że jarek chce przegranych wyborów prezydenckich bo widzi że się wali wszystko i będzie mógł zwalać wszystkie niepowodzenia na nieprzyjaznego dobrej zmianie prezydenta

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Prędzej ogłoszą stan wyjątkowy z powodu wiadomego wirusa i w ogóle odwołają wybory. A co? Tfu, na pisa urok. Nie chcę podpowiadać…

Jantar
Jantar

Mam takie samo przeczucie! A i przykład Kaczyński miał w Wenezueli – Chavez swego czasu zrobił podobnie, ale pod innym pretekstem. Maduro po jego śmierci kontynuuje dzieło. Właśnie w ostatnich dniach zażądał od Wenezuelek, by „dla dobra państwa i Narodu, dla zlikwidowania dziury demograficznej, rodziły przynajmniej po 6 dzieci”. Tylko patrzeć, jak nasi ściągną to rozwiązanie i jeszcze wprowadzą odpowiednią ustawę, na mocy której obowiązkiem każdej kobiety będzie urodzenie 10-i dzieci, bo przecież 500+ dzietności nie przysporzył, Polacy masowo wyjeżdżają do UE i nie chcą wracać, a niż demograficzny coraz bardziej się powiększa.

Jantar
Jantar

Co do kampanii wyborczej to znalezione w sieci: 24 lutego 2020 Teatr wyborczy Specjaliści od politycznych szopek i łzawych spektakli na zamówienie, zapraszają wszystkich teatromanów na spotkania z Andrzejem Dudą Pan, który na spotkaniu przedwyborczym Andrzeja Dudy popłakał się łzami jak kartofle i dziękował prezydentowi za „500+” był przedstawiany w mediach jako „ojciec pięciorga dzieci”. Trąbiono wszem i wobec, że jego córka jest dzięki 500+ na trzecim roku medycyny. Teraz okazało się, że to podstawiony przez sztab wyborczy radny PiS z Łodzi, osobnik całkiem nieźle sytuowany, który ma dwójkę dzieci, a nie piątkę. Kampania wyborcza dopiero się rozkręca więc jeszcze… Czytaj więcej »

Tomasz
Tomasz

PiS odwoła wybory majowe, dla dobra Narodu i przeprowadzi z Dudą jako prezydentem wszystkie zmiany ustrojowe. Być może wprowadzą nawet stan wyjątkowy ze względu na coronawirusa i wszystko będzie legalne. Przecież PiS nie ma żadnej misji socjalnej, ani społecznej. Zabierają ludziom w Polsce godność, kupując”plusami”, których głównym zadaniem jest ukrycie prawdziwych przyczyn niesamowitego deficytu w budżecie Państwa..