Kaczyński wzywa: Polacy do urn!

PiS jest produktem nieudolności opozycji

To co chce zrobić z narodem to „Samobójstwo rozszerzone”

Grupa ryzyka, to ludzie starsi, często schorowani. Siedzą w domach na dobrowolnych kwarantannach. Często samotni, bez opieki, ledwo wiążą koniec z końcem. PiS w osobie Kaczyńskiego wzywa ich do wyborów. On wie, że ci starsi to jego elektorat, że mu wierzą i pójdą. Jak ogłosi, że trzeba, to wypełnią ten obowiązek. Będzie okazja, oddać życie za Ojczyznę.

Za ojczyznę Kaczyńskiego, nie naszą! Czy Bielan, Karczewski, a także te młode wilczki, hunwejbini z pisowscy, wszyscy którzy idą w zaparte, albo raczej mają zaparcie w sprawie wyborów, czy oni wierzą w to co głoszą? Gówno prawda! dla nich nie jest ważne, że nie ma kampanii. Nieważne, że minister zdrowia Szumowski zapowiada, że Koronawirus dopiero będzie szczytował. Orgazm Cowid19 przypadnie na koniec kwietnia, początek maja. Wtedy właśnie lud ma pójść zagłosować na jedynego słusznego prezydenta, który wypełni wszelkie polecenia dyktatora. Jednak lud pisowski też wyborów nie chce. Sondaże ostatnie pokazują, że przeszło 70% ich nie chce, ale co to obchodzi prezesa!

 

Jaki jest Kaczyński? Każdy widzi i słyszy. Wybory mają się odbyć bo on tak chce. Kto w kwarantannie ten urnę do domu dostanie. I w niej go, staruszka lub staruszkę wyniosą. Na 13 i 14 emerytury nie będzie trzeba łożyć.

Jaki jest Kaczyński – Jarosław bliźniaczy brat Lecha? Kochał bliźniaka jak nikogo na świecie. Żyć bez niego nie może. A umrzeć też nie chce, bo ma władzę, a to przy życiu trzyma jak klej UHU albo cement. Odkleić się trudno, a bez brata żyć nie potrafi. Twierdzi, że przez 10 lat codziennie myśli o nim. OK., to piękne. Każdy myśli o swoich zmarłych, ale nie każdy naraża cały naród.

Jaki jest Kaczyński?

To facet, który jedzie na Wawel w dobie szalejącej zarazy. Czy ma prywatny samolot? Sam pilotuje? Ale tam, bierze kierowców, wielu ochroniarzy, osoby towarzyszące…

Jaki jest Kaczyński?

10 kwietnia chce lecieć do Smoleńska. A jeśli Rosjanie  granice zamkną? To weźmie może myśliwce wojskowe i przeleci z załogą, żeby hołd oddać bratu. To ponury żart, choć Macierewicz może by na to przystał. Zamiast pilotów poleci Obrona Terytorialna? W samotności ducha, Jarosław brata nie może utulić! Jeśli granic Rosjanie nie zamkną, to poleci znów okazała delegacja… Mówiło się o czterech samolotach, może jednak łaskawca zgodzi się upchnąć wszystkich w dwóch? Albo w jednym. Niech lecą, jak radziła posłanka PiS lekarzom: niech jadą. Niech leci Bielan, Sasin, Przyłębska? KRS, Izba dyscyplinarna? Ciekawe kto się na to zapisze.

 

To co chce zrobić Kaczyński z narodem to SAMOBÓJSTWO ROZSZERZONE. Tym terminem określa się rodzaj choroby psychicznej, gdy komuś wydaje się, że świat jest podły, nie może sobie sam poradzić z sobą, więc morduje dzieci i żonę, żeby ulżyć ich losowi.

Czy te wypowiedzi, działania, w których prezes naraża zdrowie i życie swoich podwładnych, całej tej ekipy, kierowców i ochroniarzy, bo nie może pomodlić się w domu czy samotnie w kaplicy, czy to nie jest chore?  Czy narażanie zdrowia oraz życia współobywateli przez urządzanie wyborów, po to tylko by utrzymać władzę nie kwalifikuje się do leczenia?

Krystyna Kofta
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ziom
Ziom
23 marca 2020 18:06

Kaczyński chce żeby ludzie zagłosowali a potem umarli od wirusa, tak żeby im nie wypłacić 13 i 14-tek.

Rafał P
Rafał P
23 marca 2020 18:06

Dokąd ten konus chce lecieć? Smoleńsk? Przecież tam nie ma czynnego lotniska. 10 lat temu Rosjanie łaskawie zgodzili się, żeby samolot z polskim prezydentem na pokładzie lądował na nieczynnym, zdezelowanym ruskim wojskowym lotnisku. Nie wierzę, że tym razem wydadzą pozwolenie, bez względu na pogodę.

bulka
bulka
23 marca 2020 22:47
Reply to  Rafał P

pozwolenie? żaden problem. Koledzy dadzą. 🙂

Chermes
Chermes
23 marca 2020 20:24

Brata przekonał by ten popełnił samobójstwo, może przekona i naród?

Jacek Doliński
Jacek Doliński
23 marca 2020 21:04

Ale po kremacji?
P.S. Jak konus będzie się dalej upierał, to potrzebny będzie bunt władz samorządowych, które odmówią współpracy z PiSią mafią w rekrutacji i szkoleniu członków komisji obwodowych.

szok
szok
23 marca 2020 22:06

Po Chrystusie, który
Ukoronowany
Jest na Króla Polski
Przyszedł czas już, aby
.
Koronę szlachetną
Dostał ZBAWCA POLSKI
Razem ze statuą
W Świebodzinie kiepską
.
Która obok tego
Gipsowego stanie
Chrystusa z koroną
O mój Jarosławie!
.
Stanie sobie jarek
Obok wielkoluda
Tego że Chrytusa…
CZY JEST TO UŁUDA?
.
Poza tym też Wawel –
Miejsce czeka sobie
Dziwisz się – nie dziwisz
A brat mówi w grobie:
.
– Kiedy Ty Braciszku
Legniesz już z koroną
Jako KRÓL i ZBAWCA
Bo ja leżę z żoną
.
A Ty żony nie masz
Zatem miejsce będzie…
CZY TAK SIĘ ZAKOŃCZY
ŻYWOT MARNY PRZECIE?

Maciek123454321
Maciek123454321
23 marca 2020 23:03

Proszę zakwalifikować Kaczyńskiego jako przypadek nie polityczny, lecz medyczny, a konkretnie psychiatryczny. Niestety, nieuleczalny. Tego typu urojenia źle się kończą. Hitler w kwietniu 1945 roku kazał atakować Rosjan armiami, które już nie istniały, W kilka dni później popełnił samobójstwo. Tutaj widzę bardzo podobny przypadek.

Maciek123454321
Maciek123454321
24 marca 2020 20:09

Właśnie Mateuszek zamknął Karalucha w areszcie domowym. A ponieważ gnida nie zna się na komputerach, mamy spokój od zaczadzania nas. Chyba, że złamie prawo. Zresztą, niech łamie, będzie powód, żeby go w swoim czasie wsadzić do pierdla.

gboor
gboor
24 marca 2020 11:10

Do urn… Chyba pogrzebowych.

Oregano
Oregano
25 marca 2020 04:00

Wybory musza sie odbyc, bo PIS obiecal trzynastki. Jesli wybory zostana odroczone, to oczekiwanego przelozenia forsy na glosy moze nie byc I miliardy pojda w bloto…

wiewa
wiewa
25 marca 2020 18:42

Prezydent Olsztyna zwrócił się z pismem do Krajowego Biura Wyborczego informując, że w sytuacji coraz większego rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, nie jest możliwe zorganizowanie w sposób bezpieczny dla mieszkańców Olsztyna wyborów prezydenckich, zaplanowanych na 10 maja bieżącego roku. Pismo upubliczniono w internecie.. Prezydenci miast polskich, do dzieła!!!!