Kaja Godek krytykuje prezydent Słowacji i jej… wygląd – „Stylistka się odezwała”

Projekt „Stop LGBT”. Abp Gądecki zabronił promowania go na terenach kościelnych

– „Lewaczka Caputova przyjechała pouczać, co nam wolno, a czego nie. Do tego Prezydent Słowacji chyba nie ma stylistki: biała sukienka, szpilki, biżuteria z pereł, kok, brak marynarki. Na większości fotek wygląda to jak sesja ślubna, a nie poważna polityka” – napisała na Twitterze Kaja Godek. Nowa prezydent Słowacji Zuzana Czaputova składa pierwszą oficjalną wizytę w Polsce.

Internauci krytykowali kuriozalny wpis Godek: – „Dlaczego Pani nie korzysta z możliwości milczenia? To takie lepkie, kiedy Pani wypisuje karkołomne bzdury, zwłaszcza na temat poważnej polityki, urody i stylu”; – „Proszę brać z niej przykład. Pani Caputowa to kwintesencja prawdziwej kobiety, urody, wdzięku, mądrości, kultury i niezależności oraz dyplomacji”; – „Pani też próbuje wszystkich pouczać, co wolno, a co nie. Różnica jest taka, że prezydent Čaputová posiada mandat pięciu milionów Słowaków, a Pani w jedynych wyborach, w których brała udział boleśnie odbiła się od progu wyborczego”; – „Ja pier***lę, stylistka się odezwała”; – „Wygląda świetnie, za to Pani swoją wypowiedzią prezentuje totalny brak klasy”.

Podczas spotkania z Andrzejem Dudą prezydent Słowacji pytała go o kształt sądownictwa dyscyplinarnego w Polsce, a szczególnie o Izbę Dyscyplinarną Sądu Najwyższego.

 

Jej zdaniem bardzo ważne jest, by „sądownictwo dyscyplinarne funkcjonowało jako dobre lustro, bez politycznych nacisków”.„To jest ważne dla każdej demokracji. Na Słowacji mieliśmy takie niezbyt dobre doświadczenia i właśnie dlatego bardzo mnie interesują te kwestie w państwach Grupy Wyszehradzkiej” – powiedziała Czaputova.

Kilka dni temu stwierdziła, że współpraca Polski, Węgier, Czech i Słowacji w ramach Grupy Wyszehradzkiej powinna opierać się na wspólnych wartościach. – „Musi reprezentować takie wartości jak praworządność, demokracja i wolność oraz takie wartości, jakie znalazły się w traktacie założycielskim V4. Żebyśmy nie byli postrzegani jako ci, którzy osłabiają lub dążą do rozpadu Unii Europejskiej” – oświadczyła prezydent Słowacji.

bt

Źródło: Twitter, pap.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Snowid
Snowid
16 lipca 2019 07:30

To jak ma się ubrać kiedy przyjeżdża do PAJACÓW?!

Gooool
Gooool
16 lipca 2019 11:28
Reply to  Snowid

A co, odwiedziła cię?

Miranda
Miranda
16 lipca 2019 08:04

za to narodowa prawaczka Kaja Kodek jest cała w żółci nienawiści aż puchnie . Żałosne .

Mariola
Mariola
16 lipca 2019 09:52

Buahaha… znawczyni etykiety, Gródek.
Buahaha…

Mariola
Mariola
16 lipca 2019 09:54
Reply to  Mariola

P.S. Chciałam napisać Godek

Janina
Janina
16 lipca 2019 10:27

O, nieszczęście ty nasze ! Lepiej było wykorzystać okazję i nie odzywać się na temat, o którym nie ma się pojęcia. Rzuciła się na Panią Prezydent Słowacji jak pchła na powrózku.

Waldemar
Waldemar
16 lipca 2019 11:56

Kto jest Kaja Godek?!

Zwinka
Zwinka
16 lipca 2019 12:57

Co tam się dziwić. Tak przycinana grzywka musi oddziaływać na mózg.

Rafał P.
Rafał P.
16 lipca 2019 14:02

Polityka w wykonaniu tej Kai Godek jest poważna, jak nie przymierzając, ceremonia pogrzebowa. A ta jej grzywka przycięta z dokładnością co do milimetra jest powalająca.

daroo
daroo
16 lipca 2019 15:11

Odezwała się estetka od siedmiu boleści 🙁 Świnie pasać a nie na salony się pchać!!!