Kaja Godek ma nowy pomysł na walkę z aborcją

Co ta Kaja Godek bierze, że wpada na takie pomysły?

Kaja Godek ma misję i jest zdecydowana przeprowadzić ją do końca czyli do zwycięstwa. Polska ma być wolna od aborcji!

Jej fundacja zbiera wolontariuszy do blokowania telefonów Aborcji bez Granic.

Zatrzymaj telefon śmierci” – apeluje pani Godek i wyjaśnia, że teraz „lewicowe organizacje międzynarodowe i lobby LGBT robi wszystko, aby Polki zabijały jak najwięcej własnych dzieci przez aborcję. Dlatego po ostatnim wyroku Trybunału Konstytucyjnego, który potwierdził konstytucyjne prawo do życia każdego dziecka, także tego, które może urodzić się chore – lewicowe aktywistki promują nachalnie „infolinie aborcyjne” – które „pomagają” w zamordowaniu własnego dziecka…”.

Nawoływania Godek nie pozostają bez echa.

Wolontariusze ochoczo wzięli się do pracy i jak mówi Natalia Broniarczyk, jedna z działaczek „Aborcji bez Granic”, „dzwonią kilka razy pod rząd, celowo przedłużają rozmowę z działaczkami, zadają pytania jakby miały gotowy scenariusz przed sobą, wypytują kilkukrotnie o te same kwestie, niektóre zadają pytania wskazujące, że wcale nie potrzebują aborcji albo zadają pytania i używają słownictwa, które jest stosowane przez przeciwników aborcji – „stan błogosławiony”, „dzieciątko”, „czy będę mieć myśli samobójcze” itp. – Na przykład jedna z osób, które zadzwoniły, zapytała, co „ma zrobić, żeby zabić swoje dzieciątko”.

Jeszcze nie ma takich telefonów zbyt wiele, ale zapewne to kwestia czasu.

Jedno jest pewne. „Od kilku dni dostajemy telefony dosłownie z żądaniem późnej aborcji, tu i teraz (…) Takie działania są okrutne, bo nawet jeśli tych telefonów nie ma dużo, to w tym momencie, po drugiej stronie może być osoba, która naprawdę potrzebuje naszej pomocy”.

Internautom ręce już opadają i jak piszą, „czy na to babsko wstrętne nie ma rady? Czy Polska jest aż takim dnem mentalnym i moralnym, że daje przyzwolenie na jej działania? Mam nadzieję, że prawdziwa sprawiedliwość ją dosięgnie. Prawdziwa, a nie spod znaku pis. Czego Państwu i sobie życzę”, czy też proponują, „Kaja Godek a może założysz stowarzyszenie pomagające rodzicom dzieci niepełnosprawnych, jakiś wolontariat rehabilitantów, psychologów, darmowe kolonie rehabilitacyjne, zafundujesz sprzęt , wózki, zajmiesz się tymi dziećmi żeby rodzice mogli odpocząć, no pole do działania olbrzymie a ty się tylko zajmujesz nienarodzonymi , te narodzone czekają na ciebie i twoich śwętojeb..ych popaprańców”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Tamara Olszewska

Źródło: wysokieobcacy.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
4 grudnia 2020 10:27

To nie misja, tylko lukratywny interes, a może i zdrada. Warto zapoznać się ze śledztwem Tomasza Piątka „Kaja Godek i tajemnice jej apartamentu” na YT.

Rafapon
Rafapon
4 grudnia 2020 18:19
Reply to  Zwinka

Dzięki za link do YT. Bardzo ciekawe informacje o zakulisowych (?) powiązaniach polskich politycznych celebrytów.

Wojciech
Wojciech
5 grudnia 2020 12:51
Reply to  Zwinka

Hm… chętnie bym usłyszał w jaki to też sposób p. Godek te domniemane lukratywne interesy robi, cokolwiek by o niej nie powiedzieć, to na pewno nie robi tego dla pieniędzy. A to że komuś to się nie podoba, no cóż każdy w życiu stawia na jakieś wartości.
Zycie należy chronić w każdej postaci, kimże jesteśmy gdy wydaje nam się że możemy tak sobie ustalać kto może żyć a kto nie?

smętek
smętek
5 grudnia 2020 17:42
Reply to  Wojciech

Ordo Iuris to nie jest organizacja charytatywna i madame godek jest tam dla pieniędzy. Mam nadzieję, że opłaca godziwie opiekujących się jej niepełnosprawnym dzieckiem. „Życie należy chronić” ale zygota to nie życie a nakazanie kobiecie donoszenia mocno, mocno uszkodzonego płodu tylko po to żeby go urodziła, patrzyła na to wynaturzenie i przeżyła jego śmierć. Sądzę, że w twoim przypadku natura się pomyliła pozwalając na urodzenie się.

Kat
Kat
5 grudnia 2020 17:04

Telefon jest latwo zablokowac w ten sposob wiec moze inny sposob kontaktu.