Kaja Godek zaorana w RMFFM: „Proszę nie robić ze mnie głupiej kobiety” (film)

To lewica odpowiada za pedofilię w kościele

Zagorzała działaczka ruchu pro-life Kaja Godek „poległa” w Porannej Rozmowie z dziennikarzem RMF FM. Godek borykała się z odpowiedzią na pytanie dotyczące słów Janusza Korwin-Mikkego, który w 2015 roku mówił, że w klasach integracyjnych „normalni ludzie uczą się z debilami”, co według niego obniża poziom nauczania i w konsekwencji ogłupia społeczeństwo.

Nie chciała też komentować słów Roberta Winnickiego, który chwalił narodowców krzyczących w Białymstoku, że „na drzewach będą wisieć syjoniści”. Jak diabeł święconej wody unikała komentowania wypowiedzi Piotra Marca „Liroya”, który zapowiadał, że chciałby nakręcić film pornograficzny.

Pytana o kompetencje jako ewentualnego europarlamentarzysty, Godek oświadczyła, że kierowała przez lata organizacjami społecznymi.

Plątała się w odpowiedzi na pytanie czym różni się Rada UE od Rady Europejskiej – „Jeżeli zaczniemy w tej chwili zadawać sobie takie pytania, to rzeczywiście może wyjść, że czegoś nie wiem” – przyznała Kaja Godek.

„Proszę nie robić ze mnie głupiej kobiety” – rzuciła wreszcie desperacko. „Czuję się sprowadzona do roli jakiejś kobiety, która wyskoczyła nie wiadomo skąd, która nic nie wie” – dodała.

/j/

Źródło: naTemat/RMFFM

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

18
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
EdmundPolka gorszego sortuAndaWiewaIka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paragraf22
Paragraf22

„Proszę nie robić ze mnie głupiej kobiety. Czuję się sprowadzona do roli jakiejś kobiety, która wyskoczyła nie wiadomo skąd, która nic nie wie”
Fajnie sama się podsumowała 🙂

Anda
Anda

Zawsze uważałam, że Godek to wulkan intelektu i prawdomówności. Faktycznie, jej autoprezentacji w radiu nic nie da się zarzucić.

salsolo
salsolo

Słuszna autodiagnoza.

erwinek
erwinek

” która wyskoczyła nie wiadomo skąd, która nic nie wie ” – nawet nie wiedząc o tym powiedziała szczerą prawdę.

erwinek
erwinek

”oświadczyła, że kierowała przez lata organizacjami społecznymi” faktycznie posiada najwyższe kwalifikacje do reprezentowania Polski na arenie Europejskiej Wyższe kwalifikacje zdobył tylko MISIO w aptece ale teraz przebywa na dodatkowym szkoleniu

PiJar
PiJar

Orka na ugorze. Jakkolwiek by tej gleby nie uprawiał i nie nawoził, to pozostanie ona zawsze jałowa.

Aron
Aron

No a wie?

Mariola
Mariola

Pani Godek, nie da się z mądrej kobiety zrobić głupiej kobiety. Na odwrót też nie. Głupią kobietą się po prostu jest. Tyle w tym temacie.

daroo
daroo

Ona nie jest głupia , ma po prostu deficyt inteligencji, jej encefalogram jest prosty jak jej grzywka

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Jest mądra i światła inaczej po prostu.

Maciek123454321
Maciek123454321

KOCHAM REDAKTORA ROBERTA MAZURKA!!!!!!!!!!!!! (a nie jestem LGBT………..)

Ryszard
Ryszard

Ta nieszczęsna gołębica (gdyby głupota umiała fruwać) została rozklepana przez Mazurka na placek. Powiedzieć, że na naleśnik, to nic nie powiedzieć. Placek z grafenu!

jurek
jurek

Nie przyprowadziła kolegów z ONR Piaseczno. Byłoby ciekawiej.

Zwinka
Zwinka

Wysłuchałam i obejrzałam. I już wiem. Grzywka przycinana pod sagan musi mieć wpływ na stan umysłu. Albo odwrotnie. Beznadziejny przypadek.

max
max

Proszę puścić dziecko do szkoły, a się przekonacie, że dzieci normalne uczą się z debilami.

Ika
Ika

Uczę w szkole specjalnej. Myślę, że nasi rodzice nie współpracowaliby z kimś, kto tak mówi o ich dzieciach. To nie debile i kretyni. To ludzie. Czasem fajni i otwarci, czasem uparci i zamknięci, ale myślą i czują. W odróżnieniu od tej pani i jej nowego politycznego przyjaciela,,,

Wiewa
Wiewa

Ależ z niej nie da się zrobić głupiej kobiety. Już bardziej się nie da.

Edmund
Edmund

tak czy inaczej ma odpowiednie zaplecze zeby sobie pojechac na saxy