Kaja Godek zwyciężczynią konkursu „Biologiczna Bzdura Roku”

Policja rozpracowuje sprawę...obrzucenia śnieżkami K. Godek

Tegoroczną edycję konkursu Biologiczna Bzdura Roku wygrała Kaja Godek. „To ranking najbardziej absurdalnych stwierdzeń z zakresu biologii, chemii, medycyny, dietetyki i psychologii przygotowywany przez blog „To tylko teoria” – czytamy na interia.pl

 

Swoje zwycięstwo aktywistka pro-life zawdzięcza stwierdzeniu wypowiedzianemu na antenie Polsat News w programie „Debata dnia”. Nagrodzona fraza brzmi: „nie istnieje coś takiego, jak orientacja seksualna”. Do słów Godek odnieśli się twórcy plebiscytu: „W rzeczywistości istnieje orientacja homo i heteroseksualna (oraz występowanie obu jednocześnie, czyli biseksualna)”

Jak na swój „sukces” zareagowała główna zainteresowana? Za pośrednictwem FB oznajmiła: „No i brawo! Jest wygrana! Oczywiście moje słowa nie są żadną bzdurą, tylko faktem. Ale i tak cieszy, że więcej osób zwróci uwagę na to, jak nachalnie promuje się oczywisty bzdet, jakim jest rzekoma ‚orientacja'”

Następnie Godek dodała: „nie ma żadnej cząstki biologicznej, która by za tę orientację odpowiadała”. „Żadnego genu, chromosomu – nic!”
„Biologia jest jasna: jesteś kobietą albo mężczyzną. A Twoje preferencje mogą być normalne (pociąg wobec płci przeciwnej) albo stanowić odstępstwo od normy (pociąg wszelki inny niż wobec płci przeciwnej)”

 


Tegoroczne podium  konkursu w całości zapełniły panie. Na miejscu drugim znalazła się Joanna Scheuring-Wielgus, którą „doceniono” za wypowiedź na antenie RMF FM: „dopiero kiedy płodowi zaczyna bić serce, można mówić o życiu”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Trzecie miejsce wywalczyła sobie Edyta Górniak bardzo osobistym komentarzem dotyczącym maseczek. Piosenkarka powiedziała: „Jedni lekarze powiedzą, że maseczki chronią przed wszystkim, a drudzy, co te maseczki faktycznie robią, co to znaczy wdychać z powrotem CO2, który wydychamy. Wdychamy tlen, wydychamy CO2 i powinniśmy wdychać z powrotem tlen, a nie ten sam CO2, czyli wdychać własne spaliny”

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejną edycję konkursu. Jesteśmy absolutnie spokojni, że kandydatów do zwycięstwa nie zabraknie…

/as/

Źródło: interia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mleko UHT z biedry
mleko UHT z biedry
12 stycznia 2021 14:40

ciekawe, czy Płodek Smrodek potrafi wskazać „cząstkę biologiczną” swojego nieskończonego debilizmu

Zwinka
Zwinka
12 stycznia 2021 14:46

Warto zapoznać się z materiałem Tomasza Piątka „Kaja Godek i jej tajemniczy apartment” na YT, aby pomyśleć, że za wypowiadanymi publicznie bzdurami kryje się cwaniactwo, a może i coś o wiele gorszego.

Leszek
Leszek
12 stycznia 2021 15:02

Wyjatkowo zasłużone zwycięstwo K. Gródek. Jest jasne, że odniesione przy solidnym wsparciu Ordo Iuris i KRK, przez co tym bardziej znaczące.

Aga
Aga
12 stycznia 2021 17:05

Nie rozumiem dlaczego tracimy czas na dyskusce o takich osobach!

Grzegorz
Grzegorz
12 stycznia 2021 23:50

Urodziła się i koniec.