Kancelaria Kuchcińskiego nie wpuściła masażystów i fizjoterapeutów do protestujących

Kuchciński wciąż nie chce ujawnić nazwisk osób popierających kandydatów do nowej KRS

– „Brak zgody na wpuszczenie fizjoterapeutów do Sejmu. Nie możemy mówić o sercu z kamienia czy sercu z lodu. To jest brak serca. Chorych ludzi władze Sejmu chcą wziąć tzw. głodem czyli trudnymi warunkami. To podłe, niehumanitarne i nieludzkie”– napisała na Twitterze Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej. Dołączyła skan dokumentu z Kancelarii Sejmu, na którym widnieje sucha adnotacja: „brak zgody”.

O wpuszczenie czterech fizjoterapeutów i masażystów do Sejmu poprosili posłowie Nowoczesnej. W budynku parlamentu szósty dzień trwa protest opiekunów i osób niepełnosprawnych. – „Szok, brak słów. Tu przecież chodziło tylko o pomoc naszym dzieciom”, – „Muszę się powstrzymywać, bo musiałabym chyba użyć niecenzuralnych słów. Nie rozumiem, jakie zagrożenie by te osoby stanowiły dla Sejmu” – mówili protestujący rodzice w rozmowie z reporterem RMF FM.

W piśmie, które zawiera tylko odmowę, nie ma nawet słowa uzasadnienia. Zostało podpisane przez komendanta Straży Marszałkowskiej i zastępcę szefa Kancelarii Sejmu, podległe Markowi Kuchcińskiemu.

bt

Źródło: RMF FM

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
antyuzurpatorAndaMariamagdalenaMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

To Kuchciński rozpoczął już Deratyzację+ ? Zaczyna od odszczurzania sejmu z protestujących niepełnosprawnych?

magdalena
magdalena

Chcą ich wykurzyć z sejmu, a potem straże Kuchcińskiego nie wpuściły by ich z powrotem. Taki wizerunek (nie)ludzkich panów nie pasuje im, chcieliby uchodzić za dobroczyńców społeczeństwa, a tak naprawdę dobrze sobie robią, a ludziom dają ochłapy.

antyuzurpator
antyuzurpator

Tylko patrzeć, jak ogłoszą w sejmie „alarm bombowy”, albo nagle „rozszczelni się” instalacja gazowa. Jedynym celem pisiatych wobec protestujących jest ich usunięcie, spacyfikowanie w ten czy inny sposób. Gdyby udało im się wypchnąć protest do hotelu sejmowego (co chcieli zrobić), to mieliby dwie sprawy od razu załatwione – oprócz „zderatyzowania+” sejmu, zamknęliby wszelki dostęp do hotelu, zwłaszcza dla dziennikarzy i „protestu by nie było”.

Maria
Maria

Kościół schował się do szafy i rżnie głupa. Żaden biskup, księżulo, zakonnik nie zamiauknie, że należy ulżyć tym pokrzywdzonym przez los rodzinom. Czy któryś odwiedził protestujących – kogo jak kogo, ąle przedstawiciela KK Kuchciński by wpuścił.
Za to są pierwsi, by popisywać się podczas smoleńskich miesięcznic pod pałacem prezydenckim. Obrzydliwość, obłuda!!!

Anda
Anda

O ile zauważyłem w ciągu ostatnich 2 lat, nie ma świństwa, którego nie byłby w stanie popełnić Kuchciński.
No ale to nie dziwi, przecież nie bez powodu zajmuje swoje stanowisko.
Za PRL kompromitowaniem stanowiska Marszałka Sejmu zajmował się piastujący je Czesław Wycech. Obecnie robi to, aczkolwiek dużo podlej, właśnie Kuchciński.