„Kancelaria Premiera kasuje, internety pamiętają”

Premier z takim wyrokiem powinien podać się do dymisji, ale w Polsce jest „świętą krową”

– „Zakaz kontaktowania się bliskiego z osobami, zakaz zgromadzeń nie oznacza tego że można kontaktować się przez internet – wykorzystujmy do tego środki komunikacji elektronicznej” – premier Mateusz Morawiecki” – taką zadziwiającą treść zawierała jedna z grafik, opublikowana na Twitterze Kancelarii Premiera.

 

Rzeczona grafika została wreszcie poprawiona, ale trochę czasu minęło, zanim ktoś w Kancelarii Premiera zorientował się, że komunikat był bezsensowny.

– „Osoba obsługująca konto premiera jeszcze nie wie, że lepiej pisać poprawnie, niż później usuwać wpisy” – skomentował nieoceniony Stefan Skrupulatny. Oczywiście, nie mógł także nie wspomnieć o „zaginionym przecinku”.

 

– „Kancelaria Premiera kasuje, internety pamiętają”; – „Internet to lewacka zaraza i należy sobie poszukać innych środków komunikacji elektronicznej”; – „Przecież każdy (chyba) wie, że zarazki bardzo lubią i potrafią się przenosić przez internet. Szczególnie szybko można się zarazić głupotą, jak widać tu. A i ówdzie” – kpili w komentarzach internauci.

A jeden z nich podrzucił jeszcze jeden przykład wątpliwej „kwiecistości” wypowiedzi Morawieckiego: – „Ta sytuacja dzisiaj wymaga od nas ogromnej dyscypliny i spięcia się my wszyscy razem, wszyscy Polacy, bo dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze bardziej wyhamować ten przyrost zachorowań, przyrost zakażeń” – mówił podczas konferencji premier, a cytat został umieszczony na koncie jego Kancelarii.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
25 marca 2020 06:51

Nie można od wołu cielęciny wymagać. Krzywousty figurant mówi co mu ślina na język przyniesie.

Janina
Janina
25 marca 2020 09:44

Pleć pleciugo, byle długo. Coraz bardziej wyostrza się obraz pospolitego wykształciucha – fakultety, doktoraty, a podstawowa polszczyzna pod zdechłym Azorkiem (sorry, piesku).

Antoni
Antoni
25 marca 2020 11:20

Mądry wie co mówi, Mateuszek, klamczuszek mówi co wie – wskaż różnicę.

Wojciech K
Wojciech K
25 marca 2020 20:08

Przecież dziecko wie,że wirusy roznoszą się przez internety…