Kancelaria Senatu zamierza wydać duże pieniądze na catering. To dobry pomysł na złe czasy?

Senatorowie PiS wolą wydać kasę na swoje media niż pomóc chorym dzieciom

W czasie gdy restauratorzy w całym kraju z niepokojem myślą o swojej przyszłości, Kancelaria Senatu ogłasza przetarg o wartości 360 tys. zł na obsługę cateringową.

Kontrakt z wybraną firmą ma trwać, według założeń, półtora roku i dotyczyć przygotowania posiłków podczas około 20 spotkań, takich jak m.in. konferencje międzynarodowe, śniadania prasowe czy też uroczystości rocznicowe.

Jednak nie każda firma zajmująca się przygotowaniem bankietów może wziąć udział w przetargu, gdyż poprzeczka stawianych przez Kancelarię Senatu wymagań jest bardzo wysoka.

W przetargu może wystartować wyłącznie firma, która wykonała co najmniej dwa zamówienia na rzecz m.in. Kancelarii Sejmu, prezydenta, premiera, a każde o wartości nie mniejszej niż 10 tys. zł. Co ważne, taka restauracja musi też mieć szefa kuchni, który przygotowywał dania dla wysokich rangą gości, a do tego powinna także zaoferować kartę dań z niemal 100 potrawami„.

Co na to internauci? „ja bym tam proponował sowe i ośmiorniczki ,a może to już jest ośmiornica„, „360 tys na 1,5 roku to duo? Przypominam, e to 0,005 sasina. A 2 sasiny zostały wydane na „niewybory”. Za te „niewybory” byłby zapewniony katering na UWAGA 750 lat !!! Pozdrawiam myślących” czy też „Podajcie ile na catering wydał poprzednik z PIS.Porównanie może byc ciekawe„.

Zostań patronem KODUJ24.PL

wb

Źródło: money.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rozbawiony
Rozbawiony
11 stycznia 2021 09:51

W taki sposób ustawia się przetargi pod konkretną firmę 🙂