Kandydat na prezydenta Gniezna satanistą?

Kandydat na prezydenta Gniezna satanistą?

Istną burzę w PiS–owskim środowisku wywołała wieść o przeszłości kandydata tej partii, do fotela prezydenta Gniezna – Pawła Kamińskiego. Znany był powszechnie z tego, że kiedyś był wydawcą płyt blackmetalowych.

A blackmetal, kojarzony jest przez wielu, a w szczególności przez środowiska konserwatywne, z satanizmem i postawą antychrześcijańską.

Nikt nie może zaprzeczyć temu, że Kamiński w latach 1993-2001 faktycznie zajmował się wydawaniem płyt i promowaniem norweskich zespołów metalowych, wszystko pod nazwą Morbid Noizz Productions. Jego wytwórnia wydała płyty między innymi: Burzum, Bathory, Darkthrone czy Marduk. Miała także własne czasopismo.

Pamiętacie słodkie lata 90. i te wszystkie kasety licencyjne Burzum, Immortal czy innego Samaela? Pamiętacie takie ładne…

Opublikowany przez Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom 24 maja 2018

Teraz, idąc z duchem czasu, wytwórnia Morbid Noizz zmieniła swój profil i produkuje stroje oraz akcesoria komunijne. To niektórym pozwala uwierzyć opinii posła PiS Krzysztofa Ostrowskiego, który o Kamińskim mówi ze szczególną atencja:

„Znam Pawła kilkanaście lat, jako porządnego człowieka, dobrego katolika i organizatora. W przeciwieństwie do mediów, które o tym piszą, wiem o kim mówię. Ten epizod z wytwórnią kaset był już dawno temu. Mogę powiedzieć ewangelicznie, że święty Paweł też kiedyś prześladował chrześcijan, a potem został świętym Kościoła katolickiego” –  podsumował Ostrowski.

Czy tak jest w istocie – wytropiły media dowodząc, że norweski blackmetal ma wiele wspólnego z satanistycznymi kręgami, a na dodatek jeden z zespołów, którego płyty sprzedawał Kamiński, dostał wręcz zakaz koncertowania w Polsce.

Chodzi o zespół Marduk, który miał wystąpić w Radomiu. Do koncertu nie dopuszczono, przez powiązania muzyków z satanizmem. Czyli, jak to jest z tym satanizmem panie kandydacie?

/p/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Zbyszekmagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
magdalena
magdalena

Nieważne, satanista, złodziej, PZPR czy bandyta. Ważne że w PiSie, automatycznie staje się katolikiem i patriotą. Nędzni są ci pisowscy katolicy-patrioci.

Zbyszek
Zbyszek

SATAN YOUR KINGDOM MUST COME DOWN