Kantar prawdę Wam powie. Polacy negatywnie o działaniach Dudy, Morawieckiego i rządu

Kantar prawdę Wam powie. Polacy negatywnie o działaniach Dudy, Morawieckiego i rządu

Pracownia Kantar przeprowadziła na przełomie stycznia i lutego badanie, w którym zapytała Polaków, jak oceniają pracę prezydenta, premiera i rządu.

Pracę premiera negatywnie ocenia 63 proc. badanych, w tym 34 proc. zdecydowanie negatywnie.

O działaniach prezydenta źle wypowiedziało się 59 proc., a o działaniach rządu 65 proc. respondentów.

28 prod. pytanych oceniło Morawieckiego pozytywnie (w tym 6 proc. zdecydowanie pozytywnie).

Od grudnia złe oceny dla premiera wzrosły o 1 proc.

Nie zmienił się zaś odsetek badanych dobrze oceniających pracę prezydenta Andrzeja Dudy i wynosi on 32 proc. Negatywnie prezydenta ocenia aż 50 proc. To o 1 pkt proc. więcej niż w sondażu grudniowym.

Dla internautów sprawa jest jasna. Jak piszą: „Niech w końcu się to zmaterializuje przy urnach, inaczej jak psu w du*e”, „Czyli PiS czeka ,,Zmierzch bogów”.A to ciągle postępuje, ponieważ on( PiS na czele z Kaczyńskim) ciągle dają do tego powód, igrając ze społeczeństwem. ***** ***!!!”, „Dla mnie ten cały PiSowski rząd to jest poniżej zera , o Dudzie nie wspomnę , długopis a obecnie turysta na fotelu Prezydenta , mawia się że jest Prezydentem wszystkich Polaków – jajcarz ***** ***” czy też „To jak scena z „Rejsu”. Dawniej był to śmieszny film. Dzisiaj bliżej horroru”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/oe/

Źródło: Wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dron
Dron
12 lutego 2021 09:03

Za gest, który mam dla tej „trójcy” (pad, pmm i jego to coś, co nazywa rządem), pani Lempart dostała ostatnio zarzut „pisokratorski”.

spitwajer
spitwajer
12 lutego 2021 10:04

widać Kantar musiał dostać za mało kasy na badania, ankieteriusze obdzwonili mieszkańców miast oszczędzając kasę na połączeniach długodystansowych, następnym razem obdzwonią obszary wiejskie i się proporcja odwróci. Widać wyniki to tylko kwestia kasy.