Kanthak nie wie, z czym walczy

Kanthak nie wie, z czym walczy

Piotr Kraśko rozmawiał w programie „Fakty po faktach” z posłem Solidarnej Polski, Janem Kanthakiem (znanym m.in. ze współautorstwa tzw. reformy sądów). Na początku rozmawiano o dymisji łódzkiego kuratora oświaty Grzegorza Wierzchowskiego, który powiedział „myślę, że ten wirus LGBT, wirus ideologii jest znacznie groźniejszy, bo to jest wirus dehumanizacji społeczeństwa”. Dymisja rzekomo nie miała nic wspólnego z cytowaną wypowiedzią.

 

Prowadzący program dociekał, czy poseł zna znaczenie używanych słów jak wirus i ideologia LGBT. Czy naprawdę wierzy, że homoseksualizmem można się zarazić, stojąc obok? Jakie są założenia rzekomej „ideologii LGBT”?

Poseł Kanthak próbował tłumaczyć, że można być wyznawcą ideologii, nie będąc homoseksualistą. Dodał też, że w San Francisco „w dzielnicy Cruz [Kathak najpewniej pomylił nazwy – mogło chodzić o dzielnicę Castro – red. Gazeta.pl] są …sklepy mięsne dla ideologii LGBT”. Ponadto przykładem ideologii jest zakładanie studiów gender – wyjaśniał poseł (w rzeczywistości jest to jeden z programów podyplomowych studiów Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW – przyp. red. Koduj24). Poseł twierdził też, że ideologia polega na przyjmowaniu pewnej strategii, a tą strategią jest organizowanie marszów równości.

 

Rozumiem, że nie jesteśmy w stanie przedstawić pięciu założeń, albo choćby jednego?” – dociskał red. Kraśko.  „No bo nie ma żadnych” – wtrącił się poseł KO Tomasz Trela, który także był gościem „Faktów”. „ to jest właśnie działalność ideologiczna” – zakończył Kanthak.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Jak rozumiemy zatem założeniami ideologii jest strategia, a działalnością ideologiczną zadawanie pytań. Natomiast największym złem ideologii LGBT jest spożywanie mięsa kupionego we własnym sklepie. Ten i podobne absurdy zostały po programie szeroko wyśmiane w mediach społecznościowych. „Wystarczy wytrącić propagandystę z rytmu i ten zaczyna się jąkać” – napisał Darek Ćwiklak z „Newsweeka”. „Umie tylko jechać przekazami dnia,  widać tego nie było i chłopaczek poległ na całej linii” – to jeden z przykładowych komentarzy w Internecie.

Większość osób oglądających program była pod wrażeniem nieustępliwości redaktora Kraśko: „Pojawienie się Kraśki to najlepsza rzecz, jaka zdarzyła się w TVN od dawna”.

/ep/

Źródło:gazeta.pl

 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BarneyG
BarneyG
25 sierpnia 2020 15:00

„Pojawienie się Kraśki to najlepsza rzecz, jaka zdarzyła się w TVN od dawna”

Cytujac Aragorna: „you are MOST welcome”


PS. Najpierw dr Hakatumba Dzaki wdeptany i zaorany, teraz Kant i hak – piekne i miod dla uszu.

Maja
Maja
27 sierpnia 2020 08:38
Reply to  BarneyG

Tak, z rozkoszą oglądałam, jak Kanthak młodszy robił z siebie idiotę na wizji

ewa
ewa
25 sierpnia 2020 15:58

Teraz zanim jakiś pisowski mędrzec pójdzie do programu TVN sprawdzi czy prowadzącym nie będzie Kraśko. Kraśko klasa sama w sobie, profesjonalista jakich mało, znawca wszystkiego. może prowadzic śniadanówke i zachwycać , prowadzi publicystyke. Facet na poziomie pod każdy względem. Kanthak wczoraj do domu szedł opłotkami ze wstydu.

Jantar
Jantar
25 sierpnia 2020 19:02
Reply to  ewa

Ależ Kanthak nie ma żadnego wstydu! Wracał do domu z podniesionym dumnie czołem obiecując sobie w duchu, że „repolonizacja mediów załatwi Kraskę” i innych mu podobnych.

Zwinka
Zwinka
25 sierpnia 2020 19:23

Z dumą podkreślam, że Kanthaka nie zatrudniono na gdańskim Wydziale Prawa, z powodu wątpliwych kompetencji, żeby nie powiedzieć więcej. A tymczasem na onecie podano, że panprezes wydał Kurskiemu polecenie, aby do Qrwizji nie zapraszać ludzi Ziobry. Ehhhh, niby mała rzecz, a cieszy, chociaż żadnego pożytku dla nas, Obywateli, i tak z tego nie będzie.

Witold
Witold
26 sierpnia 2020 14:05

Kanthak bardzo dobrze wie, co ma mu się nie podobać i jeszcze lepiej wie, że to brednie, ale jest wyuczony, że na takie pytania należy natychmiast konwersację skierować na jakieś zawiłości encyklopedyczne, zakrzykiwać, błądzić po innych tematach, ale NIE odpowiadać, bo odpowiedź by go skompromitowała.

Dron
Dron
26 sierpnia 2020 14:20

Panie „Kant i hak”, czas wystąpić do Gubernatora Kalifornii z petycją o zamknięcie tych sklepów. Zacznij pan zbierać podpisy w Cruz.