Karczewski arogancko o nauczycielach: „A ja myślałem, że będą strajkować w wakacje. Powinni”

Kuriozalny wpis Karczewskiego po powołaniu Manowskiej na I prezes SN

Wszyscy pamiętamy, jak marszałek Senatu Stanisław Karczewski podczas strajku nauczycieli mówił im, że nie pracuje się dla pieniędzy, a dla idei. Kiedy ZNP podjął decyzję o zawieszeniu strajku, Karczewski znowu „błysnął”.

Poproszony przez dziennikarkę „Gazety Wyborczej” o skomentowanie tej decyzji ZNP, Karczewski odparł arogancko: – „A ja myślałem, że będą strajkować w wakacje. Powinni”. – „Pogarda płynąca z ust Karczewskiego warta jest zapamiętania” – skomentował Bartosz Wieliński z „GW”.

Internauci są oburzeni tą wypowiedzią marszałka Senatu: – „Pycha, arogancja, pogarda kroczy przed upadkiem”; – „Pragnę przypomnieć, że pan Karczewski to ten, który pracuje dla 20 tys. idei”; – „Arogancja+”;

– „Ten miłośnik bizantyjskich klimatów jest jedną z bardziej groteskowych postaci tzw. dobrej zmiany – megalomanią i pretensjami wpisuje się w klimat rozbijanych limuzyn, podwyżek i premii dla polityków w rządzie – no i swoim oczekiwaniem nowej siedziby dla Senatu”.

bt

Źródło: wyborcza.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
darooGrzegorzMaciek123454321gregAnda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dociekliwy
Dociekliwy

Dajmy pokój temu zagubionemu człowiekowi. Po co mu ubliżać. Jeżeli skończy tą przygodę to pojedzie do Ciepłego Człowieka (bo tu mu nie dadza spokoju) i będzie pracował dla Idei. Ciepły mu wytłumaczy o które ideę chodzi.

daroo
daroo

Ot wlazł cham na salony w ubabranych gnojem gumofilcach, i zesrał się na najdroższy dywan , po czym z bezczelnym uśmieszkiem na pysku pyta: i co mi zrobicie?

Jerzy
Jerzy

Z ust mi to wyjąłeś

Anda
Anda

Precyzyjny opis zachowania „marszałka – pyszałka”.

Maciek123454321
Maciek123454321

O przepraszam, Cimoszewicz ujął to nieco delikatniej. 😉

daroo
daroo

Owszem masz rację tyle że tamta wypowiedź dotyczyła delikatniejszej sytuacji:)

Jon
Jon

Ten pan to jedt Marszałek Senatu, czy aparatczyk partyjny nie wszystkich Polaków zarabiający ponad 25000,00 zł. miesięcznie i taki śmie obrażać ludzi prscy. Precz z naszego kraju bo tutaj nie jesteś wart nawet złotówki.

Igi
Igi

Ten osobnik jest sługą Kaczyńskiego zainstalowanym na fotelu marszałka senatu.

GREG
GREG

A ja myślałem że jesteś mądry a nie jesteś ty podły mały człowieczku.

Przyzwoitość głupcze!
Przyzwoitość głupcze!

Umiar pokorą praca ?

elabe
elabe

Czym zasłużył się obecny Marszałek Senatu dla Polski, dla społeczeństwa oprócz bezczelnych i kabaretowo-brukowych wypowiedzi. Gdyby był dobrym lekarzem, nie poszedł by w politykę, gdyby był dobrym politykiem, nie byłby, jako marszałek, pionkie w rękach szeregowego posła. Nędza, przy całym „bizancjum”.

USA
USA

Popieram jego pogarde. To jest strajk polityczny. AntyPIS za pomoca oPOzycji. I tyle. Koryto.

daroo
daroo

Idź z łaski swojej popierać na jakiś „wasz” portal i nie śmieć tutaj

USA
USA

Tak….ZSH4e.powinni w wakacje strajkowac.

greg
greg

Najzabawniejsze jest to, że pisowska część parlamentu zachowuje się od samego początku jakby została poddana analogicznej ustawie jaką przyjęli dla nauczycieli. Tak jak za nauczycieli ma decydować dyrektor, a nawet samorząd, to za nich od dawna już decyduje prezesina niekiedy za pośrednictwem certyfikowanego sądownie kłamcy. Jeszcze powinni tylko uchwalić ustawę, że jak nie ma ich na Wiejskiej, to ustawy uchwala prezesina. A ten już sam przyjmie ustawę, że ich dotychczasowe pieniądze będą przekazywane na dwie wieże z wybiegiem dla kota.

Grzegorz
Grzegorz

A ja mam nadzieję , że nauczyciele powrócą do strajku po wakacjach i wtedy zejdzie ten głupi uśmieszek z gęby marszałka