Karczewski: Na powrocie Tuska zyska…PiS

Karczewski: Na powrocie Tuska zyska...PiS

W TVP1 pojawił się, w roli komentatora politycznego, były marszałek Senatu Stanisław Karczewski. W audycji „Kwadrans polityczny” wysunął śmiałą tezę, że na ewentualnym powrocie Donalda Tuska do polskiej polityki skorzystałoby Prawo i Sprawiedliwość.

 

Karczewski najpierw zaznaczył, że nie bardzo wierzy w ewentualny powrót Tuska. Następnie dodał, że jest w stałym kontakcie z wyborcami a szczególnie upodobał sobie kontakt  z wyborcami PiS. Na tej podstawie zbudował swoją tezę, którą zaprezentowaliśmy powyżej.

„Spotykam się cały czas z wyborcami, szczególnie z wyborcami PiS. Rozmawiam i widzę, jakie jest nastawienie naszych wyborców do Donalda Tuska. Powrót Donalda Tuska to jest kilka procent więcej dla PiS”– czytamy na wprost.pl

 

Kolejne minuty Karczewski poświęcił „analizie” wcześniejszych działań Tuska. Nam się wydaje, że nie o analizę w tej wypowiedzi chodziło ale o prosty przekaz do odbiorców rządowej telewizji: „Donald Tusk mówił, że na pewno zostanie w polskiej polityce, na pewno nigdzie nie wyjedzie, że będzie pełnił funkcję premiera, będzie tutaj politykiem, nie wyjedzie do UE. Jednak zdecydował inaczej”. 

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Swoją wypowiedź na temat byłego premiera były marszałek Senatu zakończył stwierdzeniem: „Także tak jak ten wirus jest nieobliczalny, również i pan Donald Tusk jest nieobliczalny, więc być może wróci. Zapraszamy, Prawo i Sprawiedliwość zyska na tym”.

A jak Wam się wydaje? Czy teza Karczewskiego jest prawdziwa?

/as/

Źródło: wprost.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
erwinek
erwinek
11 czerwca 2021 13:54

Gdzie on kupuje zioła które tak mocno ryją tkankę mózgowa.

HerodAntypis
HerodAntypis
11 czerwca 2021 14:00

PiS ewidentnie skorzystał na wyjeździe Tuska do Brukseli, bo podczas jego nieobecności dorwał się do władzy, jakże więc miałby skorzystać na jego powrocie?
Swój strach pisowcy usiłują przekierować na zwolenników opozycji. Sama deklaracja powrotu już ich paraliżuje, a jak Donald stanie na polskiej ziemi, to gwarantowana permanentna biegunka na tle nerwowym.

Kundzia
Kundzia
11 czerwca 2021 14:06

Niech karczewski popatrzy na swoich kolesi ile razy zmieniali zdanie jak prosto w oczy kłamią i kradną.A o los p.Donalda Tuska niech się nie boi a najlepiej to niech się odpieprzy.Cały pisdzielski pomiot jest wrzodem na dupie którego należałoby wreszcie wyciąć.

Dron
Dron
11 czerwca 2021 15:05

Ze stałym przesłaniem do towarzyszy parszywej zmiany – jakbyście tego kota nie obracali, to ogon będzie zawsze z tyłu. A na poważnie, w języku medycznym można by to określić mianem tuskofobii lub psychozy tuskomaniakalnej.

Maciek123454321
Maciek123454321
11 czerwca 2021 15:23

Wybaczcie proszę szczerość, ale Karczycho to idiota. Taki sam bełkot, jak wtedy ględził o Łukaszence – ciepłym człowieku.

Lehoo
Lehoo
11 czerwca 2021 15:53

Jak ten człowiek ukończył medycynę – pozostaje dla mnie zagadką

Rafapon
Rafapon
11 czerwca 2021 17:34

Niech Karku WRACA za wschodnią granicę i niech się tam grzeje w cieniu tego ciepłego człowieka.

Włodzimierz
Włodzimierz
11 czerwca 2021 16:01

Oni poprosiboją się Tuska i stąd próba obrony przez atak.

grześ
grześ
11 czerwca 2021 16:49

zapierdzielam po popkorn hahaha

Zbigniew
Zbigniew
11 czerwca 2021 17:07

Jego ocena ludzi i zdarzeń jest tak celna jak Łukaszenka jest ciepły.

andre
andre
12 czerwca 2021 07:42

karczewski obliczalny jest natomiast przy przekrętach finansowych, to po pierwsze a po drugie na odejściu tego pożal się boże popaprańcami zyska cała polska

ahava
ahava
12 czerwca 2021 15:42

KARCZEWSKI to nazwa czopka czy co? bo nieznam

Marek
Marek
14 czerwca 2021 12:05

Trodno przewidzic czy powrot DT do polskiej polityki pomorze liberalom. Jesli tak, to niech wraca. Ale mam obawy ze moze to jednak oslabic pozycje RT co jednoznacznie wzmocnilo by notowania PISu.