Kariera Patrycji Koteckiej ostro przyspiesza. „Wzmocnienie kompetencji marketingowych w teamie zarządzającym”

Kariera Patrycji Koteckiej ostro przyspiesza. "Wzmocnienie kompetencji marketingowych w teamie zarządzającym"

Jeszcze nie tak dawno media rozpisywały się o „błędach młodości” i powiązaniach żony ministra Ziobry ze światkiem przestępczym, a dzisiaj jest ona przykładem na to, że partia rządząca każdemu, kto stoi po właściwej stronie, daje drugą szansę.

 

Patrycja Kotecka właśnie awansowała do zarządu Link4. Jak podkreśla szefostwo spółki, pani Kotecka ma pełne kwalifikacje, by dobrze odnaleźć się na nowym stanowisku. Ukończyła studia MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN.

Jest też absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Katedry Teorii Zarządzania SGH oraz Akademii Dyplomatycznej PISM. Sprawdziła się jako dyrektor Marketingu i Sprzedaży On-Line, a potem szefowa pionu. Swoimi działaniami przyciągnęła do Link4 ponad pół miliona nowych klientów, a przypis składek wzrósł z 460 mln zł do ponad 1 mld.

 

Można pogratulować panu Ziobrze małżonki i pozostać w przekonaniu, że w dzisiejszej Polsce liczą się tylko kwalifikacje zawodowe, a nie koligacje rodzinne czy sympatie polityczne.

Tak więc ruszajcie w Polskę Polacy, pukajcie do odpowiednich drzwi, machajcie dokumentami i świetnymi referencjami przed nosem odpowiednich osób, a będzie Wam dana praca marzeń, na miarę Waszej wiedzy i umiejętności.

Tamara Olszewska

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MajaOldFartMiłośnik emerytowanego zbawcysmęteksmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

A moim zdaniem,, za wieloletnie i wierne odgrywanie roli małżonki pana Ziobry ten awans jej się po prostu należał!

smętek
smętek

Jak mogłem zagłosować oceniając komentarz kiedy pod nim ciągle jest 0?

smętek
smętek

„Wszystkie zwierzęta są sobie równe ale ….” G. Orwell „Folwark zwierzęcy”. Swoją drogą, kiedy ona tyle tych fakultetów zdążyła skończyć?

Miłośnik emerytowanego zbawcy
Miłośnik emerytowanego zbawcy

mam nadzieję, że madame Kotecka miała trochę lepsze osiągnięcia jak szacowny małżonek mgr Zbyszek

OldFart
OldFart

Yo’ve come a long way, Pati Koti! Od barwoman w nocnym lokalu mafii, podstawionej panu Zbyszkowi, by go udupić, aż do zarządu tłustej firmy – przybudówki PZU. W międzyczasie podniosła wykształcenie, została mamą, a mąż tak obrósł w piórka, że mogła powiedzieć dawnym szefom, że są cieniasy i niech lepiej zapomną o dawnych, wesołych czasach, bo wylądują w pudle, gdzie działa seryjny samobójca. Jeden bokser-ochroniarz dobrym przykładem jest. Blondie ambition! Obyśmy dożyli pociechy i czasów, gdy będzie się zajmowała domem i dziećmi, czekając z obiadkiem na mężusia, dorabiającego w kurii przy kościelnych rozwodach.

Maja
Maja

Po utracie przez PiS władzy – kiedyś to przecież nastąpi – Kotecka z tym swoim głupawym uśmiechem będzie przyjmować opłaty za wstęp w toalecie na jakimś niedużym dworcu PKS. Bo trudno mi sobie wyobrazić, żeby dostała inną pracę. Inna sprawa, że międzyczasie tak sobie napcha kieszenie, że na jakiś czas jej starczy.