Karnowski atakuje samorządowców – nazywa ich „lokalnymi bonzami”

Takie rzeczy tylko w PiSie: sprzedaż maleje a zyski rosną

„Pycha i polityczne działania lokalnych bonzów niszczą zaufanie do samorządu w Polsce” – tak postanowił zatytułować swój tekst Michał Karnowski. To nie pierwsza atak prawicowych dziennikarzy na samorządowców. Najczęściej krytykowani – jak widać na tym przykładzie w niewybredny sposób – są prezydenci dużych miast: Gdańska, Warszawy, Poznania.

Michał i Jacek Karnowscy to ulubieńcy partii rządzącej. Niedawno pisaliśmy o podziękowaniach, które składał im Morawiecki: „Premier do braci Karnowskich: „Bez was nie byłoby dobrej zmiany i zwycięstwa w wyborach 2015 r.

Internauci krytykowali tekst Karnowskiego: – „Zapomniał Pan redaktor dodać, że ci” bonzowie” są wybierani w demokratycznych wyborach i ludzie, którzy na nich głosują bardzo dobrze znają ich programy”; – „Znowu podpuszczacie na prezydentów miast? Jeden zamordowany prezydent to za mało?”; – „Wszyscy, którzy nie za PiS to już lokalni bonzowie. Rozumowanie godne braci klęczących”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Maciek123454321Zbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Ci dwaj na zdjęciu są, wg. Morawieckiego jr. odpowiedzialni za,, dobrą zmianę,,. Bez nich by tego nieszczęścia podobno nie było.

Maciek123454321
Maciek123454321

Bracia XERO, i tyle w temacie.