Katarzyna Labnauer na „liście do wyeliminowania” według publicysty TVP

Katarzyna Labnauer na „liście do wyeliminowania" według publicysty TVP

W historii telewizji kuriozalne miny Danuty Holeckiej, zaprezentowane w poniedziałkowym „Gościu Wiadomości” w trakcie rozmowy z szefową Nowoczesnej zapiszą się zapewne na zawsze. Dyskusja między Holecką i Katarzyną Labnauer pełna była wzajemnych złośliwości.

Oglądając TVP mam wrażenie, że żyję w jakiejś paranoi – mówiła polityczka. Porównała obecny sposób działania TVP do „manipulacji w stylu Urbana i Goebbelsa”. – Ale jednak zdecydowała się pani do tej paranoi przyjść – stwierdziła na to Holecka.

Równie głośnym echem (a nawet głośniejszym) odbił się w polskim światku politycznym felieton publicysty Jerzego Jachowicza, który w reakcji na wspomnianą rozmowę napisał na stronie internetowej TVP Info: „Katarzyna Lubnauer zajmuje jedną z pierwszych pozycji na mojej prywatnej liście posłów do wyeliminowania z przyszłej kadencji Sejmu”. Według Jachowicza szefowa Nowoczesnej „depcze cywilizowane zwyczaje debaty publicznej”. Dlatego stworzył on prywatną listę polityków, których – jak twierdzi – należy wyeliminować z przyszłej kadencji, bo „psuliby jeszcze bardziej i tak już nadwyrężoną polską politykę”.

„Portal publicznej telewizji, finansowanej z publicznych pieniędzy, ustala, kto z opozycji powinien być ‚wyeliminowany’. A wszystko z powodu kilku słów prawdy o Wiadomościach, które pozwoliłam sobie powiedzieć w programie ‚Gość Wiadomości'” – skomentowała na Twitterze Katarzyna Lubnauer.

Ostrzej odniósł się do sprawy dziennikarz Konrad Piasecki. „Serio? Portal telewizji finansowanej z pieniędzy podatnika będzie teraz wskazywał polityków opozycji, których trzeba wyeliminować? I rządzący przyklaskują takiej praktyce działania? I jeszcze Jurek Jachowicz w roli wykonawcy wyroku. Ech…” – napisał na Twitterze wyraźnie zażenowany dziennikarz TVN24.

mpm

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
leszekZwinkatfuWaldemarHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Czy Pan Paweł Adamowicz był na tej prywatnej liście?

Waldemar
Waldemar

No cóż, każdy ma swoje listy. Ja na przykład mam pana Jachowicza na swojej liście dziennikarzy, których nie czytuję. Choć dawno, dawno temu było inaczej…

tfu
tfu

Kur-wizja jest w pełni gadzinowską szczekaczką….A jej pieski-propagadziści tzw. „dziennikarze” tylko to potwierdzają!

Zwinka
Zwinka

A PO CO W OGÓLE CHODZIĆ DO TVPIS ??? Na co się w tej szczujni liczy ??

leszek
leszek

Jachu, odnalazłeś się?