Każdy może mieć swojego Misiewicza…

Starcie Kurski : prezydent Duda kończy się wynikiem 1:0

Szef TVP, Jacek Kurski też. Bo jak żyć bez kogoś kto poniesie za człowiekiem parasol, usłużnie otworzy drzwi, nie mówiąc o tym, że odgadnie każdą myśl swojego pryncypała? A takim jest 24-letni Paweł Gajewski, który ledwo dochrapał się matury, a już jest obok dyrektora Stanisława Bortkiewicza jedną z najważniejszych person w firmie. Jak podaje „Fakt”, Gajewski w TVP pracuje od lutego 2016 r. i zajmuje stanowisko zastępcy dyrektora w Biurze Spraw Korporacyjnych. Jego zadaniem jest między innymi organizacja i koordynowanie spotkań krajowych i zagranicznych członków Zarządu TVP. Jak sugeruje otoczenie: jest „wierny jak pies, taki przynieś, podaj, pozamiataj”. Dał się poznać, właśnie jako chłopak z parasolem, na szeroko komentowanej fotce, która utrwaliła obecność prezesa z narzeczoną w opolskim amfiteatrze.

Znajomość obydwu panów ma już swoją historię. Wszystko zaczęło się pięć lat temu w chwili, gdy Kurski razem z Ziobro budowali Solidarną Polskę. Gajewski został wtedy liderem młodzieżówki i asystentem obecnego prezesa TVP.

Gdy partia przegrała w wyborach do europarlamentu w 2014 roku, mężczyzna szefa nie opuścił. A ten mu to pamięta i hojnie go wynagradza. Ma więc teraz swój własny gabinet na 9.piętrze i służbowego opla insignia, czyli takie auto, jak członkowie zarządu. I to z kierowcą gotowym na każde jego skinienie.

Bezgraniczna lojalność i pełna gotowość do spełnienie każdego kaprysu szefa procentuje, więc Gajewskiego można było zobaczyć nie tylko na festiwalu w Opolu, ale nawet na trybunach w Armenii, gdy polscy piłkarze grali o awans do mistrzostw świata. A gdyby nawet Gajewski chciał jechać na mecz za swoje, to – jak podaje „Fakt” stać go na to, bo za wierną służbę wynagradzany jest sowicie. Choć TVP temu przeczy i odmawia podania właściwej kwoty – spuszczając również zasłonę milczenia na poziom kwalifikacji mężczyzny – to dziennik zapewnia, że każdego miesiąca do portfela pana Gajewskiego może trafiać nawet 20 tys. zł.

/j/

Źródło: „Fakt”

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Parasol OchronnyZbyszekgboor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gboor
gboor

A ten co – też nabrał smaka na parówki z cielęciny? 😀

Zbyszek
Zbyszek

A czy, stary i brzydki, też mógłbym na taki układzik się załapać?

Parasol Ochronny
Parasol Ochronny

oni mają „asystentów” a my za to płacimy PARANOJA !!!!