Kazik: „Żądam wycofania piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” z notowania Listy Przebojów Programu III”

"Losowo zagłosuję. Wszyscy oni się nie nadają"

„W związku z zaistniałą sytuacją żądam wycofania piosenki Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój” z notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego. Kazimierz Staszewski” – informację tej treści zamieszczono na profilu zespołu Kult na Facebooku.

 

To pokłosie sprawy, o której wielokrotnie pisaliśmy, ostatnio w artykule „Nocne smsy w Trójce: „Piotrze, dopilnuj, aby piosenka, o której rozmawialiśmy, nie była na Antenie”. Chodzi oczywiście o „wygumkowanie” notowania „Listy”, w którym utwór Kazika znalazł się na pierwszym miejscu.

Przypomnijmy, że wielu polskich muzyków zażądało od Polskiego Radia, aby nie emitowało ich piosenek. Pisaliśmy o tym w artykule „Artyści masowo zawieszają współpracę z ocenzurowaną radiową Trójką”.

 

Do tego grona dołączył także Krzysztof Zalewski. – „Kumpel właśnie mi napisał, że lecę w Trójce. Wiem, że nie mam na to wpływu, ale chcę uprzejmie zaznaczyć, że nie życzę sobie tego. Mam nadzieję, że Trójka, na której się wychowałem wróci jeszcze, ale to co jest teraz nie ma z nią nic wspólnego. Wasz Z” – napisał muzyk.

bt

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Polka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

I bardzo dobrze. To mi przypomina bojkot telewizji w czasie stanu wojennego. W PR niedługo będą mogli puszczać tylko Zenka Martyniuka i jego kumpli. Trójki, której ja słuchałam, i tak już dawno nie ma. Żal, ale dobrze wiedzieć, że są jeszcze tacy, którzy nie dają się zeszmacić.