Kempa zaskakuje swoim stanowiskiem co do wizji ścieżki kariery kobiet w polityce..

Kempa zaskakuje swoim stanowiskiem co do wizji ścieżki kariery kobiet w polityce..

Beata Kempa wzięła udział w czasie internetowym i co więcej sama sprowokowała temat, którzy rozgrzał internautów. „Też możemy porozmawiać, jak będzie takie pytanie na temat kobiet w polityce. Jak my się czujemy? Czy można robić karierę? Jak to wygląda w zderzeniu ze sprawami rodziny? To są takie ciekawe rzeczy, ale warto” – powiedziała Kempa.

 

Bo ja jednak uważam, że warto, żebyśmy się jako dziewczyny, kobiety zaangażowały i to jest do poukładania. Warunek jest jeden. Mąż jest taki, który potrafi pomóc i zaakceptuje to, bo musi być pełna akceptacja tej drugiej połówki.

Dalej europosłanka kontynuowała: „To tak, jest to możliwe. Natomiast, jeżeli tej akceptacji nie ma i nie będzie, z czego nie czynię zarzutu, to trzeba się zastanowić. Bo jednak rodzina jest tutaj na pierwszym miejscu absolutnie”.

 

Uczestnicy czatu byli bardzo zdziwieni stanowiskiem zaprezentowanym przez Beatę Kempę. Nie mogli na przykład uwierzyć, że w XXI wieku można reprezentować takie właśnie podejście do kwestii zaangażowania kobiet w politykę.

Zostań patronem KODUJ24.PL

„Inni pytali, co w sytuacji, kiedy kobieta nie ma męża. Zastanawiali się, kto wtedy ma wyrazić zgodę na jej zaangażowanie w politykę” – czytamy na fakt.pl. 

Jedna z najbardziej spektakularnych reakcji na wypowiedź Kempy pochodzi od europosła Wiosny Łukasza Kohuta: „Pani Beato proszę podziękować mężowi – bez niego i Jego zgody mój ogląd świata politycznego byłby zdecydowanie mniej wielokulturowy” – napisał polityk na TT.

/as/

Źródło: fakt.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
2 marca 2021 21:22

Cholera jasna! No i dlaczego jej pozwolił? Mógł tupnąć i powiedzieć, że nie i już, a tak to mamy to, co mamy.

smętek
smętek
3 marca 2021 12:01

Pozwolił bo ta jej aktywność cały czas przynosi całkiem niezłe pieniądze.

Zwinka
Zwinka
2 marca 2021 23:28

Kempa, do garów..

Bart
Bart
3 marca 2021 06:43

Sam nie wiem, czy głupota wypowiedzi Kempy jeszcze mnie zaskakuje. Chyba niespecjalnie. Od lat wiem, jaki żałosny poziom reprezentuje. Nie ma co jej przytaczać.

smętek
smętek
3 marca 2021 12:02
Reply to  Bart

Zgadzam się. Szkoda czasu i atłasu na przytaczanie „światłych wypowiedzi” garkotłuka.

ech
ech
3 marca 2021 07:44

Nie wiem jakie jest wasze odczucie, kiedy patrzycie na fotografię Kempy? Moje jest zawsze niezmienne TEMPA. Głowa osadzona bezpośrednio na karku (bez szyi), głupawy uśmiech no i postawa Kempy pochylonej na tzw. goryla świadczą o jej tępocie.

Maciek123454321
Maciek123454321
3 marca 2021 09:48

Spokojna głowa. Pan mąż wiedział, co robi. Wywalił swoją tępogłową z magla do Brukseli, ma święty spokój od tej nieziemskiej baby, a w dodatku wpada sporo eurasów co miesiąc.

Piotr
Piotr
3 marca 2021 09:59

Panie mężu od tej kempy, proszę wycofać zgodę, jakaś reasumpcja… bo przegramy!!!

Jacek Doliński
Jacek Doliński
3 marca 2021 12:23

A o zgodzie biskupa ordynariusza diecezji zamieszkania Kempa zapomniała!