Kiedy Patryk Jaki mówi prawdę?

PiS–owski strażnik prawa, wiceminister sprawiedliwości Jaki nielegalnie rozwiesza plakaty wyborcze

Można mieć co do tego wątpliwości. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy zapowiedział, że jeżeli wygra wybory to jeszcze w pierwszym roku swojej kadencji zlikwiduje wszystkie miejskie „kopciuchy”. Zapędził się tak dalece, że zadeklarował wprowadzenie bonów na wymianę pieców. Jak jednak wierzyć takiemu, który jeszcze całkiem niedawno zajmował zgoła odmienne stanowisko w tej samej sprawie. I są tacy którzy to pamiętają.

Instytut Obywatelski‏ przypomniał Jakiemu na Twitterze głosowanie nr 6 z 05.08. 2015 r, w którym opowiedział się przeciw uregulowaniom w tej sprawie. Dotrzymał kroku takim „orłom” jak Jacek Żalek czy Beata Kempa.

Nowy rekord obłudy: obiecywać w Warszawie działania antysmogowe i głosować w Sejmie PRZECIWKO ustawie antysmogowej. Tak jak zrobił minister-poseł Patryk Jaki – napisał Instytut Obywatelski.

/p/

źródło: Twitter

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GrzegorzMarekAlka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alka
Alka

Bo Patryk Jaki nie jest jak choragiewka na wietrze,Patryk Jaki jest jak sztandar w czasie huraganu.Jego glupota i hipokryzja sa WIELKIE,tak jak glupota i hipokryzja calego PISu.Nawet chyba leciutko srednia przebija.

Marek
Marek

On jest „za a nawet przeciw”

Grzegorz
Grzegorz

Kiedy Patryk Jaki mówi prawdę? Wtedy gdy ust nie otwiera.